واکنش لوکادیا به تمدید قراردادش با پرسپولیس
کد خبر: 573747
۱۴۰۱/۰۶/۲۱ ۱۴:۲۹:۱۲

واکنش لوکادیا به تمدید قراردادش با پرسپولیس

مهاجم هلندی پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد با این تیم گفت: فکر می‌کنم صحبت کردن در خصوص این موضوع الان خیلی زود است.

یورگن لوکادیا با وجود اینکه هنوز آماده نیست و برای رسیدن به فرم ایده آل چند هفته ای کار دارد، در همین مدت کوتاه نشان داده چه فوتبالیست باکیفیت و گلزنی است. لوکادیا با ۴ گل زده آقای گل لیگ برتر است و با ادامه این روند شانس اصلی کسب این عنوان به حساب می‌آید.

به گزارش خبرورزشی، هواداران پرسپولیس هرچقدر با گلزنی‌های این بازیکن کیف می‌کنند و به قهرمانی تیمشان امیدوار می‌شوند، نگران جدایی لوکادیا در پایان فصل هستند. قرارداد ستاره هلندی در پایان فصل به پایان می‌رسد و در صورت درخشش این بازیکن، باشگاه پرسپولیس کار دشواری برای تمدید قرارداد لوکادیا خواهد داشت.

خود یورگن در لایو اینستاگرامی خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد که در نوع خودش جالب بود. مهاجم هلندی در خصوص تمدید قرارداد با پرسپولیس و درخواست زیاد از سوی هواداران گفت: فکر می‌کنم صحبت کردن در خصوص این موضوع الان خیلی زود است. باید منتظر باشیم و ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا سرمربی تیم از عملکرد من رضایت دارد یا خیر. من پرسپولیس و ایران را دوست دارم، هواداران هم به من لطف دارند. امیدوارم در پایان این فصل بتوانیم قهرمانی را بدست بیاوریم و هواداران پرسپولیس را خوشحال کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی