توخل به خاطر اخراج از چلسی ناراحت است
کد خبر: 573702
۱۴۰۱/۰۶/۲۱ ۱۰:۴۱:۱۴

توخل به خاطر اخراج از چلسی ناراحت است

توماس توخل سرمربی سابق چلسی در یک بیانیه از اخراج از این تیم ابراز ناراحتی کرد و نوشت: از اینکه دوران حضورم در چلسی به پایان رسید بی‌نهایت ناراحت و به هم ریخته‌ام.

چهارشنبه گذشته بود که توماس توخل اخراج شد. وقتی آبی‌های لندن در اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان مقابل دینامو زاگرب شکست خوردند مدیران چلسی در اقدامی غیرمنتظره سرمربی آلمانی‌شان را اخراج و به فاصله کوتاهی گراهام پاتر را به عنوان سرمربی جدید تیم منصوب کردند.

به گزارش خبرورزشی، توخل  ظاهراً از تاد بولی مالک چلسی در یک مکالمه کوتاه ۱۰ دقیقه ای درخواست کرده بود که به او زمان بیشتری بدهد اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی سابق بروسیا دورتموند و پاری سن ژرمن، چلسی را در شش ماه اول حضورش به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رساند، قهرمان جام جهانی باشگاه‌ها کرد و رسیدن این تیم به دو فینال حذفی و اتحادیه در دوران هدایت او رقم خورد.

توماس توخل از لحظه‌ای که خبر اخراجش روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت سکوت کرده بود و واکنشی نشان نداده بود. او اما بامداد دوشنبه به وقت ایران بالاخره سکوتش را شکست و در این باره بیانیه‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. توخل می‌گوید بابت ترک چلسی کاملا به هم ریخته و بسیار ناراحت است ولی این باشگاه همچنان در قلبش جایگاهی ویژه خواهد داشت.

مربی ۴۹ ساله در این بیانیه نوشت: «این یکی از سخت‌ترین بیانیه‌هایی است که تا کنون نوشته‌ام. بیانیه‌ای که امیدوار بودم تا چندین سال بعد مجبور به نوشتنش نشوم. از اینکه دوران حضورم در چلسی به پایان رسید بی‌نهایت ناراحت و به هم ریخته‌ام. چلسی باشگاهی است که در آن احساس می‌کردم در خانه خودم هستم. چه از لحاظ حرفه‌ای و چه از نظر شخصی. از همه کادر فنی، بازیکنان و هواداران متشکرم که از لحظه اول ورود به باشگاه کاری کردند که احساس کنم به خانه‌ام وارد می‌شوم. غرور و شادی که از کمک به تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان و جام باشگاه های جهان احساس کردم برای همیشه با من خواهد ماند.  افتخار می کنم که بخشی از تاریخ این باشگاه بودم و خاطرات نوزده ماه گذشته همیشه در قلبم جایگاهی ویژه خواهد داشت.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی