امیدواری مدرس AFC به موفقیت کی‌روش در جام جهانی
کد خبر: 573114
۱۴۰۱/۰۶/۱۷ ۱۴:۰۲:۳۰

امیدواری مدرس AFC به موفقیت کی‌روش در جام جهانی

مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: تیم ملی با کی‌روش در جام جهانی موفق تر عمل خواهد کرد.

مسعود اقبالی کارشناس فوتبال که اعتقاد داشت تیم ملی با این وضعیت متحمل شکست‌هایی سنگین در جام جهانی خواهد شد، حالا نظرش به دلیل بازگشت کی روش، کمی تعدیل شده است.

به گزارش خبرورزشی، مهم‌ترین صحبت‌های مسعود اقبلای درباره تیم ملی و حضور کارلوس کی‌روش به عنوان مربی در این تیم را در ادامه می‌خوانید:

*از روز اول گفتم و امروز هم همان حرف‌ها را تکرار خواهم کرد،‌ من موافق حضور کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران بوده و هستم. اگر نگاهی به همین چند وقت اخیر داشته باشیم رفتارها و اتفاقاتی که افتاد در نهایت منجر به آن شد که اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی قدرت و صلابت خود را از دست بدهد و دیگر آن شخصیتی که سرمربی تیم ملی باید داشته باشد را نداشت.

*در چنین شرایطی بازیکنان به سختی اسکوچیچ را قبول می‌کردند و دیدیم که این اتفاق در تیم ما افتاد اما یکی از شاخصه‌های کی‌روش این است که اجازه دخالت و حضور به سایرین را نمی‌دهد.

[اگر اسکوچیچ می ماند در جام جهانی شکست های سنگینی را متحمل می شدیم/ کی روش اجازه دخالت نمی دهد؛ آبرومندانه از قطر بر می گردیم]

*اسکوچیچ یک شاخصه خوب داشت، او در شرایطی که تیم ملی فوتبال ایران در شرایط بدی بود تیم را در دست گرفت و در نهایت جواز حضور در جام جهانی به دست‌ آورد اما در ادامه راه مخالفت‌هایی که شد وجه او را به عنوان سرمربی تیم ملی زیر سئوال برد. جنبه مثبت کی‌روش این است که حس برتری را به تیم ملی تزریق می‌کند،‌ از سویی دیگر فرهنگ ما ایرانی را خوب می‌شناسد.

*بی تردید تیم ملی با حضور کی‌روش در جام جهانی آبرومندانه از جام جهانی کنار خواهد اما اگر اسکوچیچ بود باخت‌های سنگین‌تری را شاهد می‌بودیم. 

*در این شرایط و با توجه به زمان باقی‌مانده تا آغاز بازی‌های جام‌جهانی بدون شک کی‌روش بر روی سیستم دفاعی کار خواهد کرد و بازیکنان جدیدی را شاید به تیم ملی اضافه کند. ما چهره‌هایی را داریم که دیده نشده و فرصت حضور نداشتند اما با آمدن خود به تیم ملی می‌توانند در جام‌جهانی برای کشورمان به میدان بروند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی