پرسپولیس و بیرانوند به دنبال ثبت یک رکورد تاریخی
کد خبر: 572593
۱۴۰۱/۰۶/۱۴ ۱۶:۰۳:۰۸

پرسپولیس و بیرانوند به دنبال ثبت یک رکورد تاریخی

واکنش‌های تماشایی و به موقع بیرانوند دژ مستحکمی در دروازه سرخ‌ها به وجود آورده این بازیکن در بازی امروز برابر هوادار به دنبال ثبت یک کلین شیت دیگر است.

پرسپولیس تا پایان هفته چهارم لیگ برتر تنها تیمی است که دروازه‌اش حتی یک بار هم باز نشده و چهار کلین‌شیت متوالی به نام علیرضا بیرانوند ثبت شده است.

به گزارش خبرورزشی، اگرچه خط دفاعی مستحکم قرمزها نیز تاثیر به‌سزایی در گل نخوردن‌های پرسپولیس داشته اما واکنش‌های تماشایی و به موقع بیرانوند نیز دژ مستحکمی در چارچوب دروازه سرخ‌ها به وجود آورده است.

بیرو که حالا یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس نیز محسوب می‌شود با روحیه بالا خود را آماده بازی با هوادار تهران کرده و برای بسته ماندن دروازه‌اش در پنجمین بازی پیاپی تلاش خواهد کرد. پرسپولیس فصل گذشته و دو بار از هوادار روی ضربات شروع مجدد گل خورد و بیرانوند باید روی این ضربات هشیارتر باشد.

بیرانوند در این بازی در اندیشه شکستن رکورد قبلی خودش نیز است. او پیش‌تر در لیگ هجدهم هم چهار هفته اول کلین‌شیت کرده بود و در هفته پنجم دروازه خود را باز شده دید؛ بیرو این بار برای پنجمین کلین‌شیت پیاپی در لیگ برتر تلاش می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی