یار عزیزی خادم همچنان در بازداشت
کد خبر: 571898
۱۴۰۱/۰۶/۱۰ ۱۱:۱۵:۵۲

یار عزیزی خادم همچنان در بازداشت

شهره موسوی نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال و مدیر باشگاه بادران چندماهی است که در بازداشت قرار دارد و به نظر می رسد مهدی تاج تکلیف او را مشخص کند.

یکی از عجیب‌ترین مدیران تاریخ فوتبال، شهره موسوی نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال است که بیش از ۵ ماه از بازداشت او می‌گذرد اما کماکان در این سمت باقی مانده است. حالا سؤال این است که مهدی تاج تکلیف این مدیر را مشخص می‌کند؟

به گزتارش خبرورزشی، از فروردین ۱۴۰۱ تا امروز، علی‌رغم عزل عزیزی خادم و جایگزینی میرشاد ماجدی، به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای هیأت رئیسه و حضور آنلاین موسوی در جلسات تشکیل شده، امکان عزل موسوی وجود نداشت و همین اتفاق باعث افول فوتبال و فوتسال زنان ایران در طی این مدت بود.

سرانجام بعد از انتخابات ۸ شهریور که با ریاست مهدی تاج همراه شد، حالا فرصت مناسبی برای تصمیم‌گیری در خصوص پست مهم نایب رئیسی زنان در فدراسیون فوتبال است. بر اساس قوانین، اگر موسوی ۴ جلسه غیبت در جلسات هیأت رئیسه داشته باشد، اعضا می‌توانند او را عزل و برای این سمت سرپرست انتخاب کنند.

موسوی پیش از این در یک جلسه غیبت داشته و به نظر می‌رسد با انتخاب مهدی تاج، بزودی جلسات بعدی هیأت رئیسه تشکیل خواهد شد و در صورت غیبت شهره موسوی در ۳ جلسه آینده، بالاخره تکلیف نایب رئیسی زنان فدراسیون نیز مشخص خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی