کد خبر: 566128

نقش آزمون و بردیف در حضور ستاره عراقی در تراکتور

ستاره عراقی تازه وارد تراکتور از دلایل انتخاب این تیم حرف زد.

صفا هادی درمورد حضور خود در تیم فوتبال تراکتور، اظهار داشت: تراکتور تیم بزرگی در ایران و آسیاست، وقتی پیشنهاد تراکتور مطرح شد، خوشحال شدم؛ البته در چهار سال اخیر بارها تیم‌های ایرانی به من پیشنهاد داده‌اند، ولی وقتی مدیر برنامه‌هایم پیشنهاد تراکتور را با من در میان گذاشت و من متوجه شدم سرمربی این تیم «قربان بردیف» است به حضور در تراکتور ترغیب شدم، بردیف در گذشته خیلی به من کمک کرده و حتی می‌توانم بگویم به من فوتبال یاد داده است.

به گزارش فارس، وی درخصوص اینکه ایا برای حضور در تراکتور با سردار آزمون مشورت کرده است، توضیح داد: همه می‌دانند که سردار آزمون دوست صمیمی من است و برای حضورم در تراکتور کمک کرد. معتقدم سردار می‌خواست با تشویق من برای آمدن به تراکتور، به طرفداران این تیم کمک کند. سردار انسان پاک و صادقی است. برای آمدن به تراکتور با کرار جاسم و بشار رسن هم مشورت کردم.

هافبک عراقی تراکتور درمورد هواداران این تیم، پاسخ داد: تراکتور طرفداران بسیار زیادی دارد و حمایت فوق العاده‌ای از من در شبکه‌های اجتماعی داشتند و این موضوع کار مرا سخت می‌کند؛ چرا که باید با صد درصد توان کار کنم. من به هواداران تراکتور احترام قائل هستم و دوست دارم همواره خوشحال باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی