کد خبر: 565934

پنجره نقل و انتقالات «پورتو» با شکایت تیم ایرانی بسته شد+ عکس

پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پورتو پرتغال در خصوص شکایت باشگاه ایران جوان بوشهر بسته شد تا این تیم بوشهری برنده این پرونده در فیفا باشد.

به دلیل شکایت باشگاه ایران جوان بوشهر از باشگاه پورتو بابت مکانیزم مشارکت مهدی طارمی، پنجره نقل و انتقالاتی این تیم پرتغالی بسته شد.

به گزارش فارس،خبری که به سرعت در رسانه‌های پرتغالی بازتاب داشت و حتی روزنامه مطرح آبولا به این خبر واکنش نشان داد و مدعی شد که با استعلام از مدیران باشگاه پورتو، این مبلغ به باشگاه ایرانی پرداخت شده و در این خصوص ادعا کرده که بدهی ۱۰۰ هزار یورویی مربوط به مکانیزم مشارکت به ایران جوان بوشهر پرداخت شده است.

طارمی

اما عطااله وزیری سرپرست باشگاه ایران جوان مدعی است که این رأی پس از سه سال اعلام شده و باشگاه پرتغالی در ۲۸ تیرماه هزار و ۴۰۱ با ارسال ایمیلی خواستار مصالحه در این خصوص شده و باشگاه پرتغالی هر وقت تسویه حساب کرد رسماً به فیفا اعلام خواهیم کرد تا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پورتو باز شود.

وزیری همچنین اضافه کرد: طلب ایران جوان بوشهر می‌بایست به یورو یا فرانک سوییس پرداخت شود و ورود آن پول به حساب باشگاه نیز بر عهده خودمان خواهد بود که به چه طریقی وصول کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی