اسماعیل‌نژاد، یکی از بهترین‌ والیبالیست‌های جهان است
کد خبر: 563866
۱۴۰۱/۰۴/۲۶ ۰۹:۰۳:۵۹

اسماعیل‌نژاد، یکی از بهترین‌ والیبالیست‌های جهان است

ملی‌پوش پیشین والیبال گفت: بهترین مربیان ایران در حال حاضر، هدایت تیم ملی را بر عهده دارند و به باید به آنها فرصت داد تا خودشان را با تکیه بر مهره‌های جوانی که در اختیار دارند، نشان دهند.

محمد سلیمانی در مورد نتایج و روند پیشرفت تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: نباید در مورد تیم ملی زود قضاوت کرد. بهترین مربیان ایران در حال حاضر، هدایت تیم ملی را بر عهده دارند و به باید به آنها فرصت داد تا خودشان را با تکیه بر مهره‌های جوانی که در اختیار دارند، نشان دهند.

به گزارش تسنیم، ملی‌پوش پیشین والیبال ایران ادامه داد: بازیکنان جوان باید مدت زیادی با هم و در کنار هم بازی کنند تا به هم هماهنگ شوند. تیم ملی بدون بازی تدارکاتی قابل توجه وارد لیگ ملت‌ها و در هفته نخست، نتایج خوبی نگرفتند اما هر چه پیش رفتند، هماهنگی آنها بیشتر و بهتر شد و نتایج خوبی را به دست آوردند.

سلیمانی در مورد پیروزی مقابل آمریکا تصریح کرد: بازیکنان با روحیه خوبی وارد میدان شدند و می‌خواستند خودشان را در مقابل یک تیم قدرتمند نشان دهند. بازی با آمریکا برای ایران، اهمیت زیادی داشت و تیم ملی بعد از پیروزی 3 بر صفر مقابل این تیم به جریان بازی‌ها برگشت.

مربی تیم‌های پایه سایپا گفت: بازی با لهستان هم همیشه حیثیتی بوده و ملی‌پوشان با تمام توان مقابل این تیم به میدان رفته‌اند. بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها، کاملا متفاوت با مرحله گروهی است و شاگردان عطایی، بازی سنگینی در پیش دارند. آنها باید برای انجام سخت‌ترین بازی خود کاملا روی مسابقه تمرکز داشته باشند.

وی در مورد امین اسماعیل‌نژاد گفت: او عالی بازی می‌کند و جزو استثناها و یکی از بهترین پشت خط‌زن‌های جهان است. امین با حمایت کارد فنی در مسابقات پیش رو، بیشتر خواهد درخشید.

محمد سلیمانی در مورد حضور ایران در مسابقات قهرمانی جهان 2022 اظهار داشت: مسابقات قهرمانی جهان، رقابت‌های سختی است که در بازی، شرایط خاص خودش دارد. انتخاب بازیکنان در این مسابقات، بسیار مهم است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی