کد خبر: 560465

فدراسیون بسکتبال ۱۲۰ روز بدون دبیر!

در حالی که ۱۲۰ روز از حضور جواد داوری در فدراسیون بسکتبال می‌گذرد، اما همچنان خبری از انتصاب دبیر نیست.

در حالی که ۱۲۰ روز از حضور جواد داوری در فدراسیون بسکتبال می‌گذرد، اما همچنان خبری از انتصاب دبیر نیست.

به گزارش ایسنا،‌ در حالی که پیش‌بینی می‌شد جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال، خیلی پیشتر دبیر خود را برای انجام امورات عقب افتاده فدراسیون معرفی کند، تا امروز (سه‌شنبه 7 تیر ۱۴۰۱) این اتفاق رخ نداده است. از روز مجمع انتخابات فدراسیون بسکتبال تاکنون حدود ۱۲۰ روز می‌گذرد و همچنان خبری از معرفی دبیر فدراسیون نیست تا رئیس جوان هم‌چنان انجام کارها به صورت فردی را در دستور کار خود قرار دهد.

این اقدام او در حالی است که در ورزش روز دنیا تقسیم کار و سپردن بخش‌های مختلف یک سازمان به گروه یا افراد مختلف، یکی از راه‌های پیش بردن سریع امورات است، اتفاقی که قطعا با انتخاب دبیر فدراسیون بسکتبال نیز می‌تواند فشار زیاد فعلی را تا حد زیادی از روی دوش جواد داوری نیز بردارد.

بگفته جواد داوری، فدراسیون بسکتبال به دلیل روند بدی که در ۴ سال ریاست طباطبایی پشت سر گذاشته است کارهای ریز و درشت عقب افتاده بسیار زیادی دارد که انجام آن‌ها انرژی و زمان زیادی را می‌طلبد. در چنین شرایطی آیا بهتر نیست که داوری بازوی اجرایی خود را معرفی کند؟

همانطور که پیش از این هم به آن اشاره کردیم، داوری از زمان آغاز به کار خود در فدراسیون نشان داد که برای انتخاب‌های خود وسواس زیادی دارد که از جهاتی نیز مناسب است، اما به نظر می‌رسد که در شرایط فعلی درباره انتخاب دبیر فدراسیون بیش از اندازه وقت را از دست داده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی