کد خبر: 554807

مدافع تیم ملی ایران به دنبال جدایی از باشگاه یونانی

مدافع ایرانی تیم فوتبال آاک یونان به دنبال جدایی از این تیم است.

تیم فوتبال آاک در این فصل از مسابقات سوپرلیگ یونان با حضور سه بازیکن ایرانی خود یعنی کریم انصاریفرد، احسان حاج صفی و کریم انصاریفرد به عنوان پنجم دست یافت.

به گزارش خبرورزشی، با اتمام این فصل از رقابت‌ها، بعضی از خبرها حاکی از تمایل میلاد محمدی مدافع چپ آاک به جدایی از این تیم یونانی است.

محمدی که در نقل و انتقالات تابستانی گذشته و با امضای قراردادی سه ساله از تیم خنت بلژیک راهی آاک شده بود، احتمالاً تابستان امسال باشگاه یونانی را ترک می‌کند.

این خبری است که سایت kitenimerosi اعلام کرده است. سال بد آاک از یک سو و تمایل سرمربی این تیم به استفاده از احسان حاج صفی در پست دفاع چپ از جمله دلایلی است که سایت یونانی از آن به عنوان انگیزه‌های محمدی برای ترک تیم نام برده است.

به نوشته رسانه یونانی، «ماتیاس آلمیدا» سرمربی آاک در جریان تصمیم محمدی برای جدایی قرار دارد و قصد دارد با این مدافع ملی پوش ایرانی خود برای حفظ او صحبت کند. آلمیدا میلاد محمدی را از نظر فنی بازیکن خوبی می‌داند که می‌تواند برنامه‌هایش را اجرا کند. با این حال در صورت اصرار محمدی به جدایی، آلمیدا به دنبال جذب بازیکنان دیگری خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی