کد خبر: 531560

سرپرست تیم ملی فوتلال ایران:

تیم ملی و طارمی بهم نیاز دارند

مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی از دعوت دوباره اسکوچیچ از مهدی طارمی مهاجم پورتو خبر داد و گفت او برای بازی با عراق و امارات به تهران سفر خواهد کرد.

مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی  از دعوت دوباره اسکوچیچ از مهدی طارمی مهاجم پورتو خبر داد و گفت او برای بازی با عراق و امارات به تهران سفر خواهد کرد. 

به گزارش ورزش سه، او در خصوص چگونگی رفع مشکلات بین اسکوچیچ و مهدی طارمی گفت: « این موضوع با درایت و‌ پادرمیانی رییس فدراسیون حل و فصل شد. این دو عزیز با هم تلفنی صحبت کردند. گفته بودم این موضوع حل می‌شود و بغرنج نیست. مهدی سرباز این مملکت و تیم ملی است. دلش می‌تپد که برای تیم ملی بازی و دل مردم را شاد کند. تیم ملی و طارمی بهم نیاز دارند. از صحبت های طارمی سو برداشت شد. با صحبت‌های رییس فدراسیون با این دو عزیز موضوع حل شد. اسکوچیچ هم اعلام کرد نام طارمی در لیستش وجود دارد.» 

مهدی طارمی بعد از مشکلاتی که با اسکوچیچ پیدا کرد فرصت بازی در برابر لبنان و سوریه را از دست داد. او اینبار در شرایطی در اردوی تیم ملی حاضر می شود که به دوران خشکسالی خود در فوتبال پرتغال پایان داده است. مهدی طارمی این فصل 9 گل برای پورتو در لیگ برتر پرتغال به ثمر رسانده و 6 پاس گل داده؛ اسکوچیچ او را بهترین بازیکن پورتو معرفی کرد. پورتو با 47 امتیاز صدرنشین لیگ برتر پرتغال است. این تیم با 44 گل زده بعد از بنفیکا با 49 گل زده دارای بهترین خط حمله در لیگ برتر پرتغال است. مهدی طارمی به تنهایی در به ثمر رسیدن 15 گل تیم پورتو در فصل جاری بازی ها دخیل بوده است. 

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران به بهانه بازی با عراق از 4 بهمن در زمین شماره دو کمپ تیم های ملی آغاز خواهد شد. حضور دوباره مهدی طارمی در اردوی تیم ملی نمی تواند خبر خوبی برای حریفان ایران باشد چرا که او در کنار سردار آزمون زوج خوب و قدرتمندی تشکیل می دهند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی