کد خبر: 531037

ثوری،رییس فدراسیون بوکس:

منافقانی بودند که پشت سر تخریبم می‌کردند

رییس فدراسیون بوکس گفت: این اعتماد نشات گرفته از کارنامه‌ای بود که ما از خود به جا گذاشته بودیم.

حسین ثوری، پس از انتخابات فدراسیون بوکس و انتخاب دوباره‌اش به عنوان رییس این فدراسیون صحبت‌هایی انجام داد.

به گزارش میزان، گزیده ای از این صحبت ها را در زیر می‌خوانید.

* از همه اعضای مجمع تشکر می‌کنم که بازهم به من اعتماد کردند. این اعتماد نشات گرفته از کارنامه‌ای بود که ما از خود به جا گذاشته بودیم.

* باید بگویم که در کل این مجمع حسین ثوری یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرج کرده است. این مبلغ هم صرف چیز‌هایی شد که روی میز افراد قرار گرفته بود.

* برای ۴ سال آینده نیاز به وفاق ملی داریم که قطعاً یکی از برنامه‌های اصلی من دعوت از بزرگان و پیشکسوتان است که در کنار هم جمع شویم. هر کسی هر برنامه‌ای دارد باید بیاید و کمک کند.

* هم اگر روزی نباشم قطعاً به بوکس کمک خواهم کرد. قبل از انتخابات هم به دوست و برادرم حسینی گفتم که اگر رای نیاوردم هم به شما کمک خواهم کرد.

* بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم و خیلی برای ما مهم است. طبق پیش‌بینی‌های من انشالله بوکس می‌تواند تغییراتی را در جدول مدال‌ها ایجاد کند. کار را از همین حالا و در رده‌های پایه آغاز خواهیم کرد.

* نگاه ویژه‌ای به استان‌ها خواهیم داشت. این موارد برای ما خیلی مهم است و برنامه‌ای ۴ ساله داریم.

* مخالفان روی تخم چشمانم جا دارند، اما حضرت امام (ره) فرمودند که منافقین از کفار بدتر هستند. من با منافق‌ها نمی‌توانم کار کنم و در بین ۱۶ نفری که به من رای ندادند یکی دو نفر را منافق می‌دانم.

* اگر مخالف نباشد نمی‌توان پیشرفت کرد، اما منافق‌ها روبروی آدم ایراد‌ها را نشان نمی‌دهند و پشت سرمان شروع به تخریب می‌کنند. من مخلص مخالفان خودم هم هستم. مخالفانم باعث می‌شوند که اشتباه کمتری بکنم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی