کد خبر: 530855

واکنش فدراسیون کشتی به غیبت بنا در کمیته فنی انتخابی جام تختی

سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد: اسامی تمامی اعضای کمیته فنی رقابت های انتخابی جام تختی توسط محمد بنا به فدراسیون اعلام شده است.

محمد ابراهیم امامی درباره علت غیبت محمد بنا در کمیته فنی رقابت های انتخابی جام تختی به عنوان یکی از مراحل انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، اظهار کرد: اعضای کمیته فنی توسط محمد بنا سرمربی تیم ملی انتخاب شده اند. تمامی موارد فنی زیر نظر سرمربی تیم ملی است. تمامی اعضای کمیته فنی این رقابت ها که شامل آقایان علی آبادی، دلیریان، اسفندیاری فر، نعمت پور، علیزاده و حضرتی پور، انتخاب محمد بنا هستند.

به گزارش ایسنا، سخنگوی فدراسیون کشتی، افزود: قاعدتا خود آقای بنا نیز ناظر این رقابت ها خواهد بود و به سالن مسابقات می آید، اسامی کمیته فنی خیلی ملاک نیست چرا که تمامی موارد فنی با نظر سرمربی تیم ملی خواهد بود.

وی درباره سفر تیم ملی کشتی آزاد به دوبی برای حضور در سفارت آمریکا و اینکه آیا گروه دیگری نیز برای دریافت ویزا عازم دوبی می شوند یا خیر، گفت: به دنبال دعوت رسمی فدراسیون کشتی آمریکا از ایران برای برگزاری دیدار دوستانه با این کشور، اعضای تیم ملی کشتی آزاد جهت مراحل اداری دریافت ویزا به دوبی رفتند. فکر می کنم با توجه به محدودیت حضور تعداد نفرات در محل سفارت، تعداد دیگری از اعضای تیم نیز برای دریافت ویزا عازم دوبی می شوند.

به گزارش ایسنا، پیش از این و در جریان رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در زاهدان به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، نام محمد بنا در میان اعضای کمیته فنی این رقابت ها بود اما وی به دلیل مشکلات شخصی نتوانست به زاهدان سفر کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی