کد خبر: 530231

بازی های لیگ برتر با تماشاگر برگزار می شود

با موافقت شورای تامین، هواداران فوتبال می توانند در30 درصد از ظرفیت سکوهای ورزشگاه ها را پر کنند.

پس از حضور آزمایشی تماشاگران در هفته‌های پنجم و ششم رقابت‌های لیگ برتر که دیدارهای خانگی استقلال و پرسپولیس مقابل نساجی و صنعت نفت آبادان بود، گویا مقدمات حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها در حال فراهم شدن است.

به گزارش تسنیم، اخیراً پروتکل‌های مربوط به حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها بار دیگر مورد بررسی قرار گرفته است و احتمالاً به‌زودی تماشاگران تا سقف 30 درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها، اجازه حضور در مسابقات لیگ برتر فوتبال را خواهند داشت. هرچند مسیر اجرایی شدن این اتفاق باید با ابلاغ مصوبه از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در وزارت بهداشت به وزارت ورزش و جوانان برسد و سپس به سازمان لیگ ابلاغ شود.

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران هنوز ابلاغیه‌ای در این زمینه دریافت نکرده‌اند و پس از دریافت ابلاغیه از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، شرایط حضور تماشاگران و نحوه بلیت‌فروشی اعلام خواهد شد.

پس از بسته شدن ورزشگاه‌ها به روی تماشاگران به علت همه‌گیری ویروس کرونا، برای اولین بار 28 آبان و در دیدار استقلال - نساجی تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه‌ها را پیدا کردند و سپس 3 آذر در دیدار پرسپولیس - صنعت نفت، این اتفاق تکرار شد. هرچند حضور تماشاگران در هر دو بازی به صورت آزمایشی انجام شد تا شرایط حضور تماشاگران طبق پروتکل‌ها مشخص شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی