کد خبر: 526249

جزئیات اختلاف رادوشوویچ با پرسپولیس

بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس نتوانست مطالبات دروازه‌بان کروات خود را بپردازد، حالا این بازیکن تمایلی به بازگشت ندارد.

اعتمادآنلاین| بوژیدار رادوشوویچ یک روز پیش از دیدار پرسپولیس برابر هوادار به خاطر پرداخت نشدن تمام مطالباتش به کشورش بازگشت و فعلا خیال بازگشت ندارد.

به گزارش ایسنا،بر اساس اطلاعاتی که منابعی در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار دادند، رادوشوویچ مدعی است با احتساب 20 درصد از مطالباتش مربوط به فصل جدید و طلب‌هایش از فصل گذشته، پرسپولیس باید 196 هزار یورو به او پرداخت می‌کرد اما مدیران پرسپولیس با پرداخت تنها 50 هزار یورو به او وعده دادند که تا سه هفته بعد 30 هزار یورو دیگر پرداخت کنند.

پرسپولیسی‌ها مدعی هستند پیش از این مبلغی به صورت ریال به رادوشوویچ پرداخت شده و به همین خاطر در عمل 50 هزار یورو از مطالبات او را پرداخت کرده‌اند و با 50 هزار یورویی که چند روز پیش داده شد و 30 هزار یورویی که وعده پرداخت آن را داده‌اند عملا مطالبات دریافتی رادوشوویچ به 20 درصد می‌رسد اما به نظر می‌رسد این موضوع مورد قبول دروازه‌بان کروات نیست.

بوژیدار رادوشوویچ حالا در کشورش به سر می‌برد و منتظر پرداخت مطالبات خود است و تا به امروز هم اقدامی برای فسخ قراردادش انجام نداده است. در صورتی این دروازه‌بان کروات قراردادش را فسخ کند، احتمالا پرسپولیس باید 250 هزار یورو مبلغ قرارداد این فصلش، 260 هزار یورو مبلغ قرارداد فصل بعد و 280 هزار یورو مربوط به قرارداد سال سوم او را بپردازد و این یعنی با احتساب سودهای 5 درصدی (که معمولا در حکم‌های کمیته وضعیت فیفا ذکر می‌شود) پرونده‌ای 800 هزار یورویی پرسپولیس را تهدید می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی