کد خبر: 525711

تیم ملی والیبال ایران به جام واگنر دعوت شد

تیم ملی والیبال ایران برای ششمین بار به جام واگنر لهستان دعوت شد. 

اعتمادآنلاین| مسابقات والیبال هوبرت جرزی واگنر (Hubert Jerzy Wagner) لهستان از سال 2003 هر ساله از سوی بنیاد واگنر در این کشور و با حضور چهار تیم مطرح و صاحب نام والیبال جهان برگزار می‌شود.

به گزارش دانشجو،فدراسیون والیبال لهستان و بنیاد واگنر با ارسال نامه‌ای به محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، از تیم ملی ایران برای شرکت در نوزدهمین دوره این رقابت‌ها که از 20 تا 22 مردادماه سال 1401 در شهر کراکوف برگزار می‌شود، دعوت کرد که با موافقت بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال، فدراسیون والیبال ایران آمادگی خود را برای حضور در این رقابت‌ها اعلام کرد.

بر اساس سنوات گذشته فدراسیون لهستان هر سال از 10 تیم برتر دنیا برای شرکت در این رقابت‌ها دعوت می‌کند و پس از اعلام آمادگی تیم‌ها و بررسی شرایط موجود، چهار تیم در این تورنمنت معتبر بین‌المللی شرکت خواهند کرد که مسابقات این دوره پیش از رقابت‌های قهرمانی مردان جهان برگزار می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران پیش از این پنج بار دیگر برای حضور در تورنمنت واگنر دعوت شده بود که در سال‌های 2012 و 2015 در این رقابت‌ها شرکت کرد.

کراکوف دومین شهر بزرگ بعد از ورشو و یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای لهستان است که در جنوب این کشور قرار دارد و تا سال 1609 پایتخت لهستان بود. بر اساس برنامه اعلام شده ورود تیم‌‎ها چهارشنبه 19 مردادماه و خروج، یکشنبه 23 مردادماه خواهد بود.

در سال 2019 این تورنمنت به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، برگزار نشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی