سینمای ایران مانند اژدهاست؛ طلبه‌ها هم با انگیزه خوب وارد فیلسازی و بازیگری شوند به مددرسانی نیاز خواهند داشت

روزنامه جوان نوشت: راهکار سلبریتی‌ها در ایران را باید در ضعف مدیریت‌های فرهنگی جست‌وجو کرد که در طراحی‌ساز و کار‌هایی که بتواند فضای عمومی کشور را مدیریت کند، دچار غفلت و کم‌کاری هستند، وگرنه در صورت اصلاح نشدن فضای عمومی سینما و تئاتر هر طلبه‌ای که به این فضا ورود می‌کند، می‌تواند به سرعت به جایگاهی برسد که شاید خود نیاز به مددرسانی داشته باشد.

سینمای ایران مانند اژدهاست؛ طلبه‌ها هم با انگیزه خوب وارد فیلسازی و بازیگری شوند به مددرسانی نیاز خواهند داشت
کد خبر: 641578
|
۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ۲۱:۲۰:۰۰

روزنامه اصولگرای جوان از پیشنهاد انسیه خزعلی برای ورود زنان طلبه به عرصه بازیگری و فیلمسازی انتقاد کرده است.

به گزارش جوان، بازیگری و به‌ویژه فیلمسازی و فیلمنامه‌نویسی مقوله‌ای است که نیاز به آموزش‌های حرفه‌ای دارد که اساساً نظام آموزشی کشور در این زمینه دچار ضعف و کاستی‌های جدی است. اصولاً مشکل کار این نبوده و نیست که فیلمسازان یا فیلمنامه‌نویسان ما از میان طلبه‌ها نبوده‌اند؛ چه بسیار طلبه و طلابی که با ورود به ساحت سینما دچار فضای پدیده‌ای غربی، چون سینما شده‌اند و به مرور تن به استحاله داده‌اند که مصادیق آن بسیار است. سینما در ایران در برهه‌های مختلف مانند اژد‌هایی دهان باز کرده و بسیاری از نیرو‌هایی را که با انگیزه‌های خوب وارد این ساحت شده‌اند به کام خود کشیده است.

این روزنامه در ادامه نوشته است: راهکار سلبریتی‌ها در ایران را باید در ضعف مدیریت‌های فرهنگی جست‌وجو کرد که در طراحی‌ساز و کار‌هایی که بتواند فضای عمومی کشور را مدیریت کند، دچار غفلت و کم‌کاری هستند، وگرنه در صورت اصلاح نشدن فضای عمومی سینما و تئاتر هر طلبه‌ای که به این فضا ورود می‌کند، می‌تواند به سرعت به جایگاهی برسد که شاید خود نیاز به مددرسانی داشته باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها