روزنامه قدس:

سرگرمی‌سازی، آدم‌ها و مجریان خودش را می‌خواهد نه مجریان شبکه افقی و شبکه چهار

روزنامه قدس نوشت: سرگرمی‌سازی، آدم‌ها و مجریان خودش را می‌خواهد نه مجریان شبکه افقی و شبکه چهاری، نه اینکه آن‌ها کارنابلد باشند بلکه بحث بر سر حیطه‌بندی‌های تخصصی و حرفه‌ای است. سرگرمی در دنیای امروز یک صنعت فوق‌حرفه‌ای است.

سرگرمی‌سازی، آدم‌ها و مجریان خودش را می‌خواهد نه مجریان شبکه افقی و شبکه چهار
کد خبر: 627820
|
۱۴۰۲/۰۵/۲۵ ۱۷:۴۰:۲۰

روزنامه قدس از اقدام صداوسیما در بازگرداندن مجری‌هایی چون رضا رشیدپور و محمدرضا گلزار به تلویزیون دفاع کرده است.

به گزارش قدس، کارنامه آقای جبلی و تیمش در دو سال گذشته فراز و فرودهایی در برنامه‌سازی داشته ولی به صورت کلی فروغ سال‌های نه چندان دور در موج‌آفرینی و سرگرم کردن مخاطب عمومی را از دست داده است. به نظر می‌رسد اقدام اخیر صدا و سیما توجه عاقلانه به همین موضوع است که تلویزیون باید مخاطب داشته باشد تا بتواند حرف‌های مهمش را بزند و کارکردهای مهمش را به سرانجام برساند. بنابراین می‌شود این برگشت صدا و سیما به کارکردهای مهمش را  از دریچه منافع ملی تحسین کرد و امید داشت نیازهای مقطعی مانند انتخابات امسال این برنامه‌ریزی‌ها را متوقف نکند و صدا و سیما پس از آن هم به فکر بدست آوردن جایگاه از دست رفته‌اش نزد مردم باشد.

این روزنامه در ادامه نوشته است: آنچه این اقدام صدا و سیما را قابل دفاع‌تر می‌کند این است که  مدیران فعلی دست‌کم دو سال  برای ساخت برنامه سرگرم‌کننده آزمون‌و خطا کردند و کمتر به  نتایج درخور جایگاه تلویزیون ملی نائل شدند و  شجاعانه از مسیر اشتباه برگشتند و خود را در تندباد انتقادهای قابل پیش‌بینی امروز قرار دادند. سرگرمی‌سازی، آدم‌ها و مجریان خودش را می‌خواهد نه مجریان شبکه افقی و شبکه چهاری، نه اینکه آن‌ها کارنابلد باشند بلکه بحث بر سر حیطه‌بندی‌های تخصصی و حرفه‌ای است.  سرگرمی در دنیای امروز یک صنعت فوق‌حرفه‌ای است. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها