ماشین بزرگترین سلبریتی سینما چه بود + تصویر

والت دیزنی مالک یک بنز خاص با داستانی خاص بود که در چند فیلم دیده و به نوعی مثل مالکش تبدیل به یک سلبریتی شد.

ماشین بزرگترین سلبریتی سینما چه بود + تصویر
کد خبر: 600218
|
۱۴۰۱/۱۲/۱۲ ۱۲:۰۵:۲۰

قطعا بسیاری از ما نام والت دیزنی،موسس یکی بزرگترین از بزرگترین شرکت‌های تولید انیمیشن در جهان با نام دیزنی را شنیده‌ایم. او به عنوان یک تولیدکننده فیلم و نمایش‌دهنده محبوب، و همچنین به عنوان یک نوآور در انیمیشن و طراحی پارک تفریحی دیزنی لند و خالق شخصیت محبوب میکی‌موس شناخته می‌شود.12

به گزارش خبر آنلاین،دیزنی در زندگی خصوصی خود،صرفه‌جو بود و مانند یک مرد متواضع زندگی می کرد. به گفته دین جونز،بازیگر آمریکایی،او در خیابانی در لس آنجلس با والت دیزنی قدم می‌زد و درباره بازی در فیلم !That Darn Cat با هم صحبت می‌کردند که دیزنی به یک مرسدس‌بنز SL۲۳۰ خیره می‌شود.او عاشقانه به خودرو نگاه می‌کرد.بعد از این نگاه عمیق با خود گفت: «نمی‌تونم پولشو بدم» و به سرعت دور شد.

تقریباً در نیمه راه، والت دیزنی برگشت و به جونز گفت: «صبر کن، می‌تونم پولشو بدم.» سپس دیزنی و جونز به نمایندگی بازگشتند،جایی که دیزنی یک چک ۳۰۰۰ دلاری برای مرسدس بنز SL۲۳۰ نوشت و آن را به خانه رساند.

13

مرسدس‌بنری که دیزنی خرید،مدل ۱۹۶۴ بود که ۸۵۰۰ دلار(معادل ۸۵۰۰۰ دلار امروزی) قیمت داشت و برای او بسیار گران بود.

14 او تصمیم گرفت برایجبران ۸۵۰۰ دلاری که پرداخت کرده بود،آن را به استودیو اجاره داده و روزی ۱۰۰ دلار دریافت کند!بنابراین ما این خودرو را در فیلم !That Darn Cat با هنرنمایی دین جونز می‌بینیم.

والت دیزنی در سال ۱۹۶۵،حدود ۱۸ ماه پس از مالکیت ماشینش،درگذشت؛اما اگر امروز زنده بود،از ارزش آن شوکه می شد!

امروزه یک SL230 در شرایط خوب،۵۰۰۰۰ دلار فروخته می شود؛در حالی که خودروهای در شرایط عالی با قیمت بالای ۸۹۰۰۰ دلار به فروش می رسند!البته باید این را هم در نظر بگیریم که مالک این مرسدس‌بنز شخص عادی هم نبوده است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها