محمدمهدی اسماعیلی، وزیر ارشاد:

شبکه ملی اطلاعات در دولت سیزدهم ۳۸ درصد پیشرفت داشته

اعتقادی به بستن شبکه نمایش خانگی نداریم

وزیر ارشاد درباره شبکه ملی اطلاعات عنوان کرد: در یک سال و نیم از عمر دولت سیزدهم با ۳۸ درصد پیشرفت از ۲۱ درصد به ۶۱ درصد رسیده و پیشرفت پروژه مرکز ملی فضای مجازی نیز به ۵۷ پیشرفت رسیده است.

شبکه ملی اطلاعات در دولت سیزدهم ۳۸ درصد پیشرفت داشته
کد خبر: 596322
|
۱۴۰۱/۱۱/۲۰ ۱۹:۲۴:۳۵

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر ارشاد درباره شبکه‌های نمایش خانگی و اختلافاتی که اخیرا با صداوسیما رخ داده است، گفت: اعتقادی به بستن شبکه‌های نمایش خانگی نداریم اما معتقدیم باید محتوای برخی تولیدات این شبکه‌ها اصلاح شود.

به گزارش مهر، او افزود: شبکه‌های خانگی بیش از ۳۰ درصد مخاطب دارند و نگاه ما به این حوزه فرصت محور و بر اساس اصلاح محتوا است.

وزیر ارشاد همچنین درباره شبکه ملی اطلاعات عنوان کرد: در یک سال و نیم از عمر دولت سیزدهم با ۳۸ درصد پیشرفت از ۲۱ درصد به ۶۱ درصد رسیده و پیشرفت پروژه مرکز ملی فضای مجازی نیز به ۵۷ پیشرفت رسیده است.

او افزود: امروز در روبیکا ۳۸ میلیون کاربرد و در ایتا ۲۰ میلیومن کاربر داریم و این در حالی است که در ابتدای دولت سیزدهم ترافیک اینترنت ۷۰ به ۳۰ به نفع ترافیک خارجی بود.

اسماعیلی عنوان کرد: امروز بیش از ۴۰ میلیون کاربر در شبکه‌های اجتماعی ایرانی فعالیت دارند. بخشی از کندی اینترنت امروز مربوط به فیلترشکن‌ها است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها