ماجرای تغییر مجری برنامه جدید «دیدی‌نو» چه بود؟
کد خبر: 582708
۱۴۰۱/۰۸/۲۵ ۱۷:۱۸:۳۵

ماجرای تغییر مجری برنامه جدید «دیدی‌نو» چه بود؟

«دیدی‌نو» برنامه‌ای ترکیبی در حوزه کتاب است که شبکه نسیم همزمان با هفته کتاب این برنامه را روی آنتن می برد. اما مجری برنامه برخلاف آنچه پیش‌تر اعلام شده بود، حمید گلی نیست و شهرام شکیبا آن را اجرا می‌کند؛ موضوعی که حالا تهیه کننده درباره ی آن توضیح داده است.

مهران میرصالحی، تهیه کننده برنامه «دیدی‌نو» ابتدا درباره دلیل تغییر مجری، اصل ماجرا را تداخل کاری حمید گلی با برنامه ای دیگر عنوان کرد و در این زمینه توضیح داد: درباه‌ی انتخاب آقای گلی باید بگویم من سالها با «عموهای فیتیله‌ای» همکاری داشتم و با خود آقای حمید گلی ارتباط دوستی دیرینه ای دارم. مجری ای که برای این کار مد نظرمان بود، اولین خصیصه اش باید اهل کتاب بودن می بود که آقای گلی این خصیصه را داشتند و بسیار اهل مطالعه هستند. ضمن اینکه ایشان اجرای خارج از برنامه کودکان هم در شبکه های مختلف داشتند.

به گزارش ایسنا، او افزود: بر این اساس قرار شد آقای گلی در برنامه حضور داشته باشند اما به دلیل تعویق در آماده سازی دکور و پیش نرفتن برنامه، از نظر زمان بندی به مشکل برخوردیم و در نتیجه برای اجرای این پروژه و پروژه ای که قبلا آقای گلی به آن تعهد داده بود، تداخل پیش آمد. بنابراین ایشان امکان همکاری با ما را نداشتند و بنابراین آقای شکیبا قبول زحمت کردن و ما در خدمت ایشان هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی