وزارت فرهنگ طرح لباس تیم ملی را نپسندید
کد خبر: 582261
۱۴۰۱/۰۸/۲۲ ۱۸:۵۲:۳۴

وزارت فرهنگ طرح لباس تیم ملی را نپسندید

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس در مورد تاییدیه طرح لباس تیم ملی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طرح منتخب بدون در نظر گرفتن نکات مطرح شده ما، نهایی شده است.

کمتر از یک هفته به شروع جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر باقی مانده و درحالی که به نظر می‌رسید با برگزار شدن مراسم رونمایی از لباس تیم ملی، تقریبا آمادگی‌ها برای آغاز رقابت‌ها انجام شده، حالا سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار خبری اعلام کرده است که طرح لباس از سوی این وزارتخانه تأیید نشده است.

به گزارش ایرنا، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای فرهنگ عمومی کشور، سجاد لطفی اعلام کرد: نظر به گفتگوی منتشر شده از سوی مالک یکی از برندها در رابطه با تایید طرح لباس تیم ملی از جانب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با روزنامه فرهیختگان لازم به توضیح است که این مجموعه هیچ گونه تاییده ای برای طرح انتخاب شده لباس تیم ملی فوتبال نداشته است.

وی افزود: لازم به ذکر است کارگروه ساماندهی مد و لباس، با معرفی برخی از طراحان متخصص در حوزه طراحی لباس ورزشی به فدراسیون فوتبال و شرکت در جلسات نظرسنجی درباره لباس، نکاتی را اعلام داشتند که به دلیل کمبود زمان، شرایط برای بازنگری طرح وجود نداشته و طرح منتخب بدون در نظر گرفتن نکات مطرح شده، نهایی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی