کد خبر: 549337

ارکستر سازهای ملی ایران در بوستان آب و آتش کنسرت می‌دهد

تازه ترین کنسرت «ارکستر سازهای ملی ایران» روز جمعه نهم اردیبهشت سال جاری به رهبری ارکستر علی‌اکبر قربانی و خوانندگی وحید تاج در بوستان آب و آتش برگزار می‌شود.

«ارکسترسازهای ملی ایران» به رهبری ارکستر علی‌اکبر قربانی و خوانندگی وحیدتاج در تازه‌ترین پروژه موسیقایی خود ساعت ۲۰:۳۰ شامگاه جمعه نهم اردیبهشت در بوستان آب و آتش تهران کنسرتی را اجرا می کند.

به گزارش مهر، در این کنسرت که توسط مدیریت منطقه گردشگری عباس آباد برگزار شده و ورود شهروندان برای استفاده از این اجرا آزاد است تعدادی از قطعات منتخب آهنگسازان مطرح موسیقی ایرانی پیش روی مخاطبان قرار داده می شود. این در حالی است که مجموعه ارکسترسازهای ملی پیش از این چه در ایام کرونا و چه در سالهای قبل مجموعه کنسرت هایی را در این قالب برگزار کرده بود.

بهزاد رواقی و شاهین صفایی نوازندگان تار، علیرضا دریایی و حمیدرضا آفریده نوازندگان کمانچه، پاشا هنجنی نوازنده نی، علی عابدین نوازنده سنتور، شیما شاه محمدی نوازنده قیچک آلتو، مریم خدابخش نوازنده عود، محمد صانعی نوازنده تارباس، سحر ابراهیم نوازنده قانون، مسعود فیروزی نوازنده قیچک باس، وحید اسداللهی نوازنده نقاره، فرهاد صفری نوازنده تمبک و ندا ریحانی مدیر داخلی ارکسترسازهای ملی را تشکیل می دهند.

اجرای مجازی قطعه «خاک مهرآیین»به آهنگسازی علی‌اکبر قربانی، اجرای مجازی سوئیت«ابن سینا» به آهنگسازی فرهاد فخرالدینی،اجرای «رامشگران» به آهنگسازی فرهاد فخرالدینی در هفته بزرگداشت نظامی به خوانندگی وحید تاج و اشکان کمانگری، کنسرت آنلاین «شوق بهار» به رهبری علی اکبر قربانی و خوانندگی رشید وطن دوست و وحید تاج، برگزاری کنسرت در بوستان آب و آتش به مناسبت عید غدیر به خوانندگی محمد معتمدی، برگزاری کنسرت در کشور آذربایجان، اجرای خانگی رامیز قلی اف نوازنده شهیر کشور آذربایجان با ارکستر، برگزاری کنسرت در شهر شیراز و تبریز بخشی از فعالیت های ارکستر سازهای ملی در یکی دو سال اخیر را تشکیل می دهد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی