«ما که هستیم» ابوالحسن کیوان از نیمه گذشت/ فیلم بلندی که از بحران هویت می‌گوید 
کد خبر: 380441
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ ۱۵:۴۳:۴۶

«ما که هستیم» ابوالحسن کیوان از نیمه گذشت/ فیلم بلندی که از بحران هویت می‌گوید 

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ما که هستیم؟» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «ابوالحسن کیوان» که اواسط آذرماه در تهران و شیراز آغاز شده بود به نیمه رسید.

اعتمادآنلاین| فیلم سینمایی «ما که هستیم»، سومین اثر سینمایی ابوالحسن کیوان، از اواسط مهرماه در تهران (اطراف دماوند) و نیز شیراز(تخت جمشید و حافظیه) مقابل دوربین رفته است.

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از مدیر رسانه‌ این پروژه، براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته فیلمبرداری تا اواخر بهمن ماه به طول می‌انجامد.

«ما که هستیم؟» به طرح یکی از مسائل مهمی که ما امروز با آن روبرو هستیم می‌پردازد؛ بحران هویتی که در درون ‌مان جریان دارد. ما که هستیم؟ سوالی که بهرام، شخصیت اصلی داستان، از خودش می‌پرسد. من کی هستم؟ و می‌تواند سوال هر فرد دیگری در جامعه باشد. و پشت این سوال، سوال دیگری برایش پیش می آید که «ما که می توانستیم باشیم؟»

در خلاصه داستان فیلم آمده است: بهرام، فرصت زندگی با دختر مورد علاقه‌اش را از دست می‌دهد، چون او مهاجرت می‌کند. بعد پی می‌برد پدر و مادرش آنهایی نیستند که او را بزرگ کرده‌اند. زندگی او از این به بعد دستخوش چالشی عمیق می‌شود و عشق و هویتش را از دست رفته می‌بیند.

این مسائل درون او را به هم می‌ریزد و منجر به پرسش‌هایی می‌شود که آزارش می‌دهند. بهرام یک شخصیت پرسشگر دارد. او می‌خواهد بداند و پاسخی در خور و نه سطحی برای آنچه که از او دزدیده شده، بیابد...

ابوالحسن کیوان، کارگردان این فیلم؛ نقاش، مجسمه‌ساز، معمار و فیلمساز ایرانی است که سال 1358 از دانشگاه «هنر» در تهران فارغ التحصیل شد و بعد از مهاجرت به استرالیا، در دانشگاه «تیف کالج» به تحصیلات خود ادامه داد.

گروه بازیگران این فیلم را افشین نخعی، محمدرضا برزگر ، مهدی‌خان احمدی، رایا نصیری، نینا برزگر، الهه پور رستمی، معصومه دشتی، شیما الله ‌بیگی، آزاد پاسایی نژاد، مهدی ضیغمی مقدم، منصور زارع، معصومه زاهدی، هانی نیکو پیام و هنرمند خردسال، تلما رفعت خواه تشکیل می‌دهند.

دیگر عوامل اصلی این فیلم عبارتند از:


مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سجادیان، مدیرصدابرداری: میثم حسنلو، مدیر تولید: نریمان اقبالی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: بهارک فرامرزی، دستیار کارگردان: محمد عزیزی - خاطره فخرآبادی، منشی صحنه: سحر عقیقی، مدیر تدارکات: علی رفعت خواه، گریم:الهه عالی حسینی، دستیار گریم رضا سالاری، لباس: سارا ولی پور. عکس: الهه حسینی، مشاور فرهنگی: سلمان فرخنده و مدیر رسانه: فرنوش آبا.


تهیه‌‌کنندگی این فیلم را ابوالحسن کیوان به عهده دارد.

سینما

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی