اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه:

ردصلاحیت‌ها موجب کاهش مشارکت نمی‌شود؛ اگر مشارکت کم شود تقصیر روحانی است!

اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: مشکلات اقتصادی و نارضایتی مردم قطعاً موجب کاهش مشارکت می‌شود همانطور که در انتخابات گذشته به علت افزایش هزینه‌های مردم، به‌ویژه نرخ ارز و مسکن، در دولت اصلاحات اعتدالی موجب کاهش مشارکت مردم گردید.

ردصلاحیت‌ها موجب کاهش مشارکت نمی‌شود؛ اگر مشارکت کم شود تقصیر روحانی است!
کد خبر: 641695
|
۱۴۰۲/۰۸/۳۰ ۱۹:۴۰:۰۰

روزنامه هم میهن با اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفتگو کرده است.

به گزارش هم میهن، بخش های مهم این گفتگو را در ادامه می خوانید:

 

 

  • بیانیه حزب مؤتلفه اسلامیدرخواست حزب از شورای نگهبان است که در اعلام عدم صلاحیت‌ها اقدام کند و در مورد افرادی که صلاحیت آنها احراز شده است و حدود شاید چند هزار نفر هستند، امر را به مردم واگذار نماید تا مشارکت گسترده طبق رهنمود رهبری معظم گسترده انجام شود. این بیانیه ارتباطی به موضع اصلاح‌طلبان دوم‌خردادی‌ و اعتدالی و امثال روزنامه هم‌میهن ندارد.
  • ادعای اینکه شورای نگهبان برخلاف وظایف قانونی خود به دلایل سیاسی و جریانی، افراد را ردصلاحیت می‌کند، چنین نیست و یکی از نقدهای امثال بنده با توجه به نیت شورای نگهبان این است که کسانی را که ردصلاحیت شده‌اند و آن را ناقص می‌دانند، دلایل عدم صلاحیت چند نفر از آنها را اعلام نمایند.
  • ردصلاحیت نامزدهایی که واجد صلاحیت نیستند یا صلاحیت آنها احراز نمی‌شود، موجب کاهش مشارکت مردم نمی‌شود چراکه تعداد کاندیداها زیاد است و از همه جریان‌ها و جناح‌ها نیز در عرصه انتخابات حضور دارند. 
  • مشکلات اقتصادی و نارضایتی مردم قطعاً موجب کاهش مشارکت می‌شود همانطور که در انتخابات گذشته به علت افزایش هزینه‌های مردم، به‌ویژه نرخ ارز و مسکن، در دولت اصلاحات اعتدالی موجب کاهش مشارکت مردم گردید. 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها