سفارش صادق محصولی به جبهه پایداری: نترسید، خالص‌سازی اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده

محصولی گفت: از دولت انتظار داریم و مطالبه می‌کنیم هرچه سریع‌تر نیروهای کارآمد انقلابی را جایگزین چنین افرادی کند و اسیر شانتاژهایی چون اتهام خالص‌سازی نشود. متاسفانه امروز تکرار واژه خالص‌سازی اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده است.

سفارش صادق محصولی به جبهه پایداری: نترسید، خالص‌سازی اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده
کد خبر: 641185
|
۱۴۰۲/۰۸/۲۶ ۲۱:۰۷:۵۹

ادق محصولی در مجمع عمومی جبهه پایداری با گرامیداشت یاد شهدای غزه، اظهار کرد: در دوران پس از انقلاب هیچگاه جمهوری اسلامی در چنین موضع قدرتمندانه‌ای قرار نداشته است. در ابعاد مختلف شاهدیم که قبلا در چه وضعیتی بودیم و اکنون چه وضعیتی داریم. امروز می‌بینیم گروهی مثل حماس،‌ چگونه ارتش اسرائیل که ادعای چهارمین ارتش دنیا را داشت غافلگیر می‌کند. آمریکا در عرض چند سال چندین برابر بودجه ۴۴ سال ایران پس از پیروزی انقلاب هزینه کرده تا با انقلاب اسلامی مقابله کند اما همواره با شکست مواجه شده است.

به گزارش ایسنا، در ادامه بخش‌هایی از صحبت‌های محصولی را بخوانید:

 • جبهه پایداری تاسیس شد تا بر اصول و ارزش‌ها در عرصه سیاسی و فرهنگی، مقاومت کند. بعضی می‌گویند شما گفته بودید که حزب نیستید. الان هم می‌گوییم که حزب به معنای غربی آن نیستیم تا صرفا برای افراد نزدیک خودمان به دنبال قدرت یا ثروت باشیم، این کار را خلاف شرع می‌دانیم. مسئولان ما باید در وهله اول انقلابی، دلسوز، دین‌مدار و کارآمد باشند و این مهم با انتخاب اصلح محقق می‌شود.
 • وظیفه ما این بود که در انتخابات گذشته از آقای رئیسی حمایت کنیم تا رأی بیاورد. دولت تاکنون موفقیت‌های بسیاری داشته که حل مشکل واکسن کرونا، راه‌اندازی مجدد کارگاه‌های عمرانی تعطیل و پروژه‌های نیمه‌کاره، فروش نفت و بازگشت ارز آن، فعالیت‌های موثر دیپلماتیک، پیوستن به پیمان‌های بریکس و شانگهای، توجه به توانایی‌های داخلی، کاهش تورم، فاصله طبقاتی، بیکاری و روحیه تجمل‌گرایی و حضور در میان مردم برای رفع مشکلات از جمله آنهاست.
 • باید در اظهارات نسبت به دولت مراقب باشیم که سیاه‌نمایی انجام نشود. دولت ضعف‌هایی هم دارد. اصلی‌ترینش این است که برخی افراد حاضر در دولت، مثل خود رئیس‌جمهوری در فکر و عمل، تحولگرا نیستد ولی همچنان در دولت حضور دارند. از دولت انتظار داریم و مطالبه می‌کنیم هرچه سریع‌تر نیروهای کارآمد انقلابی را جایگزین چنین افرادی کند و اسیر شانتاژهایی چون اتهام خالص‌سازی نشود. متاسفانه امروز تکرار واژه خالص‌سازی اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده است.
 • وظیفه نیروهای انقلابی، خودسازی و تلاش بی‌وقفه است. باید تلاش جهادی داشته باشیم. تنها با شایسته‌سالاری و شاخص‌محوری می‌توان «حاج‌قاسم‌ها» در عرصه سیاسی را تکثیر کرد. نباید از برچسب‌هایی مثل خالص‌سازی و امثال آن بترسیم. افرادی که این حرف‌ها را می‌زنند، دچار تناقض هستند. گاهی می‌گویند پایداری یک اتوبوس بیشتر نیست، گاهی می‌گویند آنان تمام کشور را گرفته‌اند.
 • شاید این سوال مطرح شود چرا برخی از شایسته‌سالاری و انتخاب فرد اصلح و شایسته‌تر می‌ترسند؟ باید گفت غربگرایان با شاخص‌های انقلابی و کارآمدی مورد نظر برای اصلح مخالفند اما جرئت اظهار آشکار آن را ندارند وگرنه خودشان هم دنبال افراد شایسته با شاخص‌های خودشان که نگاه سکولاری، بده‌بستان سیاسی و اقتصادی، جناح‌گرایی، استفاده از رانت و تبعیض یا بی‌توجهی در قبال محرومان است.
 • مردم پول‌های کثیفی که در هولدینگ‌های جریان غربگرا از شرکت‌های خودروسازی خصوصی گرفته تا شرکت‌های نفتی و پتروشیمی با ده‌ها روزنامه و سایت زنجیره‌ای برای تبلیغ تفکر سکولاری، لیبرالی و غیرانقلابی و سیاه‌نمایی اقدامات دولت و مجلس و ارگان‌های انقلابی بکار می‌رود تا جامعه را از آینده درخشان کشور ناامید کند، می‌بینند. جبهه پایداری در مقابل ده‌ها روزنامه و تارنمای جریان مقابل حتی یک روزنامه هم ندارد. چون از هیچ رانتی برخوردار نیست.
 • اکنون وضعیت کشور ما از دوران جنگ تحمیلی هم پیچیده‌تر است. اگرچه صدای گلوله‌ها شنیده نمی‌شود و ترکش توپ‌ها دیده نمی‌شود اما با پروپاگاندای تبلیغاتی و القائات فکری مسموم، چشم‌ها کور و سرها بریده می‌شود. در چنین شرایطی نباید بیکار و غافل نشست، بلکه باید جدی و اساسی دست به کار شد.
 • برای رسیدن به حق، ایستادگی لازم است. نباید از تخریب‌ها و برچسب‌ها بترسیم. شعار جبهه پایداری، استقامت‌ورزی‌ و پایداری بر ایمان به خدا و ارزش‌های الهی است. ملت ما نه تنها از «هارت و پورت» آمریکا، مزخرفات شبکه‌های صهیونیستی، فضاسازی چند روزنامه و تارنمای‌ داخلی وابسته به آن‌ها نمی‌ترسند بلکه محکم به راه‌ش ادامه می‌دهد.

 

 • ناشناس ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  آقای صادق محصولی؛ سوابق شما مشخص است شماها با عوض کردن اسم پایداری پدر مملکت و دراوردید؟!!!!!

 • ناشناس ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  واقعا این محصولی خجالت نمی کشه؟؟!! ...کدوم کاهش تورم، کدوم موفقیت دولت ؟؟؟؟!!

 • مستضعف سابق ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  بخش کاهش تورم و فاصله طبقاتی را خودت باور داری؟!!!

 • هدایت ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  دولت که ازش حرف زدی تا حالا هیچ کار مثبتی نکرده فقط تبلیغات دروغ. وام مسکن کشک. وام ودیعه کشک. تولید خودرو کشک. ساخت منزل کشک. رکود شدی ب جای تورم زیاد و در نهایت دزدی از جیب مردم( چند مالیات گرفتن از یک محصول).

 • منصورشیخی ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  من ی سئوال دارم میگن خیلی ثروت داری میشه شفاف سازی کنی که صحت داره یا خیر

 • ناشناس ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  اگر شما شایسته هستید فاتحه هر چی شایسته هست باید خواند. شما انحصار طلب هستید و تمام

 • ترابیان ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  البته هر ماده و جانورناپاک و خائنی از جمله افرادی مثل لاریجانی ها و افساد طلبان حقه باز بی هویت از بدنه حکومت زدوده شوند که افساد طلبان واژه مناسبی را برای کم کردن شرشان بر سر ملت ایران انتخاب کرده اند

 • عبدالله ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  برای شما همیشه سفره انقلاب پهن بوده!

 • عبدالعلی گل بابا نزاد عزیزی ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  تو یکی بس کن این همه ثروت درست کرده از کنار موقعیت در زمان پست و مقام مردم گرسنه وتنشنه داره مشاوره میده به دولت روزی انشاالله این دنیا شانس بیاری بروی آن دنیا باید پاسخگوی ایثارگران و خانواده محترم شهدا باشید امثال شما که اعتماد و اعتبار نظام جمهوری اسلامی را خدشه وارد کردید .

 • محمد ارسالی در
  جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

  اینکه این آقاگفته کاهش فاصله طبقاتی،یعنی الان من که ازمتوسط هم فقیرترم،باایشون که درزمان احمدی نژادوزیرشده بودودارایی خودش رانزدیک به یکهزارمیلیاردتومن بازبان خودش اقرارکرده بود،بهم نزدیک شدیم؟؟؟.
  دوم اینکه افاضه نموده کاهش تورم اصلاایشون وخانواده اش میدونن تورم یعنی چه،بااونهمه سرمایه؟؟؟
  سوم اینکه ایناوامثالش چراپایداری تشکیل میدهندمعلوم شدکه فقط دغدغه ثروت هزاران میلیاردی شأن رادارند،نه دغدغه نظام ومستضعفین نظام را! ‌

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  زیر گل بری که اینقدر دروغ گفتی خفه شدیم از تورم وگرانی وویرانی

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  کجابودی داداش برگشتی

 • علی ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  اقای محصولی میگن شما یکی از میلیادرهای مملکت هستین ایا تا به حال شرمنده خانواده بودین؟اصلا میدونین گوشت چنده؟ خیلیها مزه شو از یاد بردن...رکود و بیکاری میدونین یعنی چی؟ شماها نمیدونین چون به برکت انقلاب همه تون منتفع شدین الان پسرم با خجالت ازم تقاضای یه گوشی کرد خرد شدم چون تازه چک مدرسه دولتی شو پاس کردم شماها نمیدونین چون سودتون در ندانستن و شعارهای بیخودی است ...

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  محصولی کیست چقدر ثروت دارد؟

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  جریان مدرک تحصیلی جعلی این آقای محصولی چند سال پیش به یک آبروریزی بزرگ تبدیل شده بود

 • یک ایرانی ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  آمریکا اگه می خواست یه روز نمی شد نامتان به فاضلاب تاریخ می رفت. اما افسوس بزرگترین حامیتان امریکاست

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  چهل و پنج سال گذشت.چند تا شایستگی که بروز دادید ( از چپ و راست کذائی تون) بگید تا برسه به بقیه ادعاهاتون

 • ایرانی ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  انشاا… منظور جناب محصولی از شایسته سالاری افرادی مانند مدیرعامل برکنار شده شستا نباشد .

 • بوسجين ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  بله هر كس جاي شما بود با ات هنه رانت صد در صد براي ادامه وضعيت اصرار ميكرد سردار

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  وجدانا اینها همین قدر نفهم پر مدعا دزد وبیشرف هستن یا خودشون رو زدن به نفهمی

 • ناشناس ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  نترسید تقلب شده رمز دزدی

 • مسلمان ارسالی در
  شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  یاد زمانی افتادم که این بنده خدا می خواست رای اعتماد برای وزارت نفت و سپس وزارت کشور بگیرد !!
  با چفیه ای بر دوش اعلام کرد ، دارایی های بنده 700 میلیارد تومان است !!!
  تقریبا 20 سال پیش !!
  به عبارتی معادل 20 هزار میلیارد تومان در امروز !!
  الان هم نگران شده که مبادا ....
  البته که حق دارد
  من هم بودم نگران می شدم

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها