ناراحتی روزنامه زاکانی از تحریم شهردار تهران؛ آیا تمیز کردن معابر تا این حد برای انگلیس و آمریکا سنگین بوده!

روزنامه همشهری نوشت: آیا تمیزکردن معابر از اقدامات خرابکارانه و اعلام خسارات شهری تا این حد برای انگلیس و مستعمرات تاریخی‌اش سخت و سنگین بوده است؟

ناراحتی روزنامه زاکانی از تحریم شهردار تهران؛ آیا تمیز کردن معابر تا این حد برای انگلیس و آمریکا سنگین بوده!
کد خبر: 632266
|
۱۴۰۲/۰۶/۲۶ ۲۱:۲۰:۰۰

روزنامه همشهری از تحریم علیرضا زاکانی از سوی آمریکا و کانادا انتقاد کرده است.

به گزارش همشهری، شهردار تهران از سوی دولت انگلیس و 3مستعمره‌‌ تاریخی‌اش در سالگرد اغتشاشات تحریم شد. طبق این خبر 4 کشور انگلیس، آمریکا، استرالیا و کانادا در تداوم مواضع مداخله‌جویانه در امور داخلی ایران، تحریم‌های جدیدی را علیه شخصیت‌های کشورمان وضع کردند که شهردار تهران یکی از این افراد است، اما این سؤال پیش می‌آید که چرا شهردار پایتخت در لیست تحریم‌ها قرار دارد؟ آیا شهرداری نهادی سیاسی است؟ آیا شهرداری اقدامی به جز ارائه خدمات شهری به مردم انجام می‌دهد؟

این روزنامه افزوده است: فراموش نکنید شهرداری تهران در روزهای اغتشاشات، نخستین نهادی بود که میزان خسارات وارده به اموال مردم را به قوه قضاییه اعلام کرد و در روزهای خرابکاری، شیشه‌های شکسته و اموال تخریب شده را به سرعت جمع کرد تا مانع تردد مردم نشود. حال این سؤال پیش می‌آید که آیا تمیزکردن معابر از اقدامات خرابکارانه و اعلام خسارات شهری تا این حد برای انگلیس و مستعمرات تاریخی‌اش سخت و سنگین بوده است؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها