اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی:

هزینه‌های انقلاب را موتلفه‌ای‌ها دادند!/ برای اینکه اهداف غرب برآورده نشود در انتخابات ریاست‌جمهوری از احمدی‌نژاد حمایت کردیم

اسدالله بادامچیان گفت: هزینه‌های انقلاب را مؤتلفه‌ای‌ها دادند؛ و آنرا از مردم تامین کردند. هزینه هواپیمای حضرت امام(ره) برای ورود به کشور را چه کسی داد؟ پول سلاح‌هایی که برای اندرزگو می‌آمد را چه حزبی می‌داد؟ مؤتلفه می‌پرداخت.

هزینه‌های انقلاب را موتلفه‌ای‌ها دادند!/ برای اینکه اهداف غرب برآورده نشود در انتخابات ریاست‌جمهوری از احمدی‌نژاد حمایت کردیم
کد خبر: 632139
|
۱۴۰۲/۰۶/۲۵ ۰۹:۵۵:۰۷

اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی درباره مسائل روز و همچنین انتخابات مجلس گفت‌وگو کرده است.

به گزارش ایرنا، بخش‌های مهم این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

 

  • تا جایی که اطلاع دارم اصلاح‌طلبان به ۵ یا ۶ شکل وارد انتخابات می‌شوند و بعید است به فهرست واحد برسند. طیف تندرو و معتدل هر کدام به شیوه‌ای و گروهی هم با استفاده از «مهره‌های سفید» وارد انتخابات می‌شوند.
  •  ممکن است ما به این برسیم که باید وحدت در فهرست پدید بیاید؛ اگر حادثه فوق‌العاده‌ای رخ ندهد، قطعا در انتخابات مجلس دوازدهم، «چند فهرستی» خواهیم بود.
  • گاهی دشمن مهره پنهان خود را در انتخابات جای می‌دهد. خیلی از ما با وجود اختلاف نظر درباره عملکرد دولت نهم، برای اینکه اهداف غرب برآورده نشود، از احمدی‌نژاد حمایت کردیم.
  • میرسلیم با ورود خودروی خارجی به ویژه کارکرده مخالف است زیرا معتقد بود با ورود خودروی کارکرده وسایل یدکی آن هم باید وارد شوند؛ که حرف فنی و حساب‌شده‌ای بود اما مافیای واردکننده خودرو با او جنگید. سخنان میرسلیم به گونه‌ای نبود که بتواند آن مافیا را رسوا کند؛ زیرا در این بخش‌ها ملاحظات خاصی دارد. اما اینکه مواضع او، مواضع حزب موتلفه است؛ باید بگویم خیر.
  • هزینه‌های انقلاب را مؤتلفه‌ای‌ها دادند؛ و آنرا از مردم تامین کردند. هزینه هواپیمای حضرت امام(ره) برای ورود به کشور را چه کسی داد؟ آقای میرمحمدصادقی! پول سلاح‌هایی که برای [شهید سید علی] اندرزگو می‌آمد را چه حزبی می‌داد؟ مؤتلفه می‌پرداخت.
  • رد پای مؤتلفه در هیچ یک از اختلاس‌ها و رانت‌ها دیده نمی‌شود. مؤتلفه اسلامی برای کمک به زندانی‌ها، نوعی کمیته امداد امام(ره) را قبل از پیروزی انقلاب پایه‌گذاری کرد. ما حتی به خانواده زندانیان کمونیست هم کمک می‌کردیم چون شرافت خانواده یک مبارز، ولو در راه دیگری تلاش می‌کند، باید محفوظ بماند و این بحث بسیار مهمی است.
  • اگر نامزدی برای انتخابات هزینه میلیاردی کرد، معلوم است که یک «سرمایه‌دار مطرف» است که خرج می‌کند تا وقتی به مجلس رفت ۳ میلیارد هزینه‌ را به ۱۰ میلیارد درآمد تبدیل کند. این نماینده طبعاً نه برای ملت بلکه برای جیبش کار می‌کند.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها