روزنامه جمهوری اسلامی:

ایران می‌توانست با محکوم کردن تجاوز نظامی روسیه تیرگی روابط با اوکراین را بعد از سرنگونی هواپیمای اوکراینی جبران کند که نکرد

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: بعد از سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی مسئولان ایرانی می‌توانستند از فرصت پیش‌آمده در اثر تجاوز نظامی روسیه به اوکراین حداکثر استفاده را برای برطرف ساختن تیرگی روابط تهران – کیف کنند.

ایران می‌توانست با محکوم کردن تجاوز نظامی روسیه تیرگی روابط با اوکراین را بعد از سرنگونی هواپیمای اوکراینی جبران کند که نکرد
کد خبر: 630687
|
۱۴۰۲/۰۶/۱۳ ۲۰:۲۰:۰۰

روزنامه جمهوری اسلامی از حمایت ایران از روسیه در جنگ اوکراین انتقاد کرده است.

به گزارش جمهوری اسلامی، بعد از واقعه ناگوار سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی در 18 دیماه سال 1398 و تیرگی بی‌سابقه‌ای که در روابط ایران و اوکراین به وجود آمد، مسئولان ایرانی می‌توانستند از فرصت پیش‌آمده در اثر تجاوز نظامی روسیه به اوکراین حداکثر استفاده را برای برطرف ساختن این تیرگی به عمل آورند و روابط تهران – کیف را احیا نمایند.

جمهوری اسلامی افزوده است: رسیدن به این هدف در آن شرایط، فقط با محکوم کردن تجاوز نظامی روسیه به اوکراین میسر بود. افسوس که به جای این اقدام کاملاً بی‌هزینه اما کارساز، کشور ما متهم به همراهی با روسیه در جنگ اوکراین شد و ضربه بزرگی به حیثیت و اعتبارش وارد گردید.

 

  • ناشناس ارسالی در
    سه‌شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

    مثل دیدن کدخدای شما؟

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها