تجلیل نمایندگان مجلس از خادم قهرمان حرم شاهچراغ+ویدئو

نمایندگان مجلس امروز از خادم حرم شاهچراغ که تروریست داعشی را زمین‌‌گیر کرده بود، تجلیل کردند.

تجلیل نمایندگان مجلس از خادم قهرمان حرم شاهچراغ+ویدئو
کد خبر: 628337
|
۱۴۰۲/۰۵/۲۹ ۱۰:۱۹:۱۷

در ابتدای جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۹ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی از فرزاد بادپا، قهرمان حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ تجلیل شد.

به گزارش خانه ملت، بادپا با حضور در جایگاه هیئت رئیسه مجلس، تقدیرنامه خود را از رئیس مجلس شورای اسلامی دریافت کرد.

قالیباف در جریان تجلیل از فرزاد بادپا، گفت: امروز خانه ملت میزبان یکی از فرزندان این ملت شجاع، شهادت طلب و ایثارگر است. این برادر عزیز در حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ شجاعانه وارد صحنه شد و نشان داد که به تمام معنا یک ایثارگر است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وی هیچ وظیفه قانونی نداشت، اما با وظیفه اسلامی و روحیه شهادت طلبی و فرهنگ شهادت و شجاعت و در راستای دفاع از ملت در حرم اهل بیت، از جان زائران اهل بیت شجاعانه دفاع کرد.

  • ناشناس ارسالی در
    یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

    این تشویق ها چه بدردش میخوره لااقل مادر دیالیزی اش را مجانی درمان کنید هر کسی هیاهو میکنه از دیگری صدایش بالاتر رود وبعد از چند روز همه چیز مثل اول می‌شود پس اون نشان و سکه هاتون را برای چه موقع گذاشتید؟ فکر کنید چند روز پیش ۲۰۰ نفر شهید شده بودند وصدها خانواده ، این جان‌ها چقدر ارزش داشتند از این فرزند ملت آنگونه که شایسته است قدردانی کنید تا خداوند از شما راضی ودل ما ملت شاد گردد تا ابد مدیون قدمها وشجاعت تو هستیم بادپای عزیز که آن موقع شجاعت وشرافت هم به گرد پای تو نمی رسید وشرافت وشجاعت

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها