فریدون عباسی نماینده کازرون:

مردم بالقوه ثروتمند هستند؛ اگر این ثروت خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست

نماینده کازرون گفت: کشور و مردم ما بالقوه ثروتمند هستند و اگر این ثروت بالفعل نشده و خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست و این موضوع به جنگ اقتصادی دشمن باز می‌گردد.

مردم بالقوه ثروتمند هستند؛ اگر این ثروت خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست
کد خبر: 624757
|
۱۴۰۲/۰۵/۰۶ ۱۳:۱۵:۰۰

فریدون عباسی نماینده کازرون با اشاره به تذکرات شفاهی نمایندگان مجلس در مورد برخی کمبودها در حوزه‌های انتخابیه در صحن مجلس اظهار داشت: نمایندگان مرتب با استفاده از تریبون مجلس کاستی های حوزه انتخابیه خود را بیان می کنند، اما باید توجه داشت که بیان کمبودها با نشان دادن اینکه ما فقیر و محروم هستیم، متفاوت است.

 

به گزارش ایرنا، بخش هایی از گفت و گوی عباسی را در ادامه می خوانید:

  • کشور و مردم ما بالقوه ثروتمند هستند و اگر این ثروت بالفعل نشده و خود را در رفاه جامعه نشان نداده تقصیر نظام جمهوری اسلامی نیست و این موضوع به جنگ اقتصادی دشمن باز می‌گردد.
  • جنگ اقتصادی فعلی کمتر از جنگ تحمیلی نیست، با وجود مشکلاتی که جنگ تحمیلی برای کشور درست کرد، اما در این نبرد شکست نخوردیم و مراحل ترقی را با اراده و عزم راسخ سپری کردیم.
  • لزومی برای بیان ضعف‌های حوزه انتخابیه در تریبون مجلس وجود ندارد، باید داشته ها و نقاط قوت کشور را با صدای بلند اعلام کنیم لزومی ندارد که بخواهیم ضعف ها را فریاد بزنیم بجای این کار به دنبال حل مشکلات مردم باشیم.
  • مردم ما فهیم و صبور هستند و با درک شرایط جنگ اقتصادی برای توسعه و آبادانی کشور تلاش می کنند و مسئولان هم در این راستا باید خود را خادم ملت بدانند و در مقابل مردم پاسخگو باشند تا بتوانیم در این جنگ اقتصادی پیروز شویم .
  • برخی تحولات در طول تاریخ ایران منجر به عقب افتادگی کشور شد اما با پیروزی انقلاب اسلامی نهضتی به راه افتاد که امکانات از جمله برق، آب، تلفن و گاز را به نقاط دور دست کشور برد.
  • فعالیت های خوبی در کشور صورت گرفته و این رشد سریع سبب شده تا امروز کمبودهایی در حوزه برق داشته باشیم هرچند می توانیم روزانه ۷۰ هزار مگاوات برق تولید کنیم.
  • دولت های مختلف در جمهوری اسلامی با تفکر مختلف اقتصادی در جهت پیشرفت کشور اقدامات ماندگاری انجام دادند اگرچه نقاط ضعفی هم بوده است اما همه در تلاشند تا مشکلات رفاهی مردم حل شود و مردم ما با سطح رفاه مناسب زندگی کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها