واکنش رسانه علم‌الهدی به واگذاری موقوفات گوهرشاد به او؛ این جایگاه در ایشان احراز شده، متولی قانونی و شرعی ایشان است

امام جمعه مشهد در واکنش به شبهه واگذاری موقوفات گوهرشاد به او اعلام کرد که متولی باید یکی از سادات صلحای مشهد باشد و این جایگاه به تشخیص مراجع قانونی در من احراز شد.

واکنش رسانه علم‌الهدی به واگذاری موقوفات گوهرشاد به او؛ این جایگاه در ایشان احراز شده، متولی قانونی و شرعی ایشان است
کد خبر: 622322
|
۱۴۰۲/۰۴/۲۱ ۱۵:۱۰:۳۴

حجت الاسلام سید احمد علم الهدى، امام جمعه مشهد در واکنش به شبهه واگذاری موقوفات گوهرشاد به او اعلام کرد که متولی باید یکی از سادات صلحای مشهد باشد و این جایگاه به تشخیص مراجع قانونی در من احراز شد.

صفحه اینستاگرامی حجت الاسلام علم الهدى نوشت: ضمن قدردانی از دغدغه مندی بزرگوارانی که در پی افشاگری مصادیق فساد در کشورند در خصوص شبهه واگذاری موقوفات گوهرشاد به امام جمعه مشهد توجه به این نکته ضروری است متولی موقوفات گوهرشاد موقوفه خاص طبق متن وقف نامه یکی از سادات صلحای شهر مشهد تعیین شده است لذا به تشخیص مراجع قانونی این جایگاه در آیت الله علم الهدی احراز شد و نامهی مورد اشاره اداره کل اوقاف خراسان در مقام بیان این صلاحیت است. بنابراین اینکه بگوییم موقوفات گوهرشاد به آیت الله علم الهدی واگذار شده سخنی اشتباه است دقیق آن است که متولی شرعی و قانونی این موقوفات آیت الله علم الهدی است.

انتقال موقوفه بزرگ گوهرشاد به علم الهدی و ۱۰ درصد حق تولیت به او؟ / علم الهدی: متولی باید یکی از سادات صلحای مشهد باشد؛ این جایگاه به تشخیص مراجع قانونی در من احراز شد؛ دقیق آن است که من متولی شرعی و قانونی ام

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها