ارزیابی معاون سیاسی استانداری تهران از علت التهابات ارزی؛ ناشی از تداوم اغتشاشات است

ساماندهی تجمعات یکی از ضرورت‌ها است

به گفته معاون سیاسی وزیر کشور ادعاهای مطرح شده درباره مسمومیت‌های دختران ایران را بخشی از جنگ ترکیبی علیه نظام است و این ادعاها وصله‌هایی است که به نظام نخواهد چسبید.

ارزیابی معاون سیاسی استانداری تهران از علت التهابات ارزی؛ ناشی از تداوم اغتشاشات است
کد خبر: 601496
|
۱۴۰۱/۱۲/۱۹ ۱۵:۴۰:۳۶

 محمدرضا غلامی معاون سیاسی استانداری تهران، در گفتگویی بیان کرد جلوه‌ها و شیوه‌های جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی این روزها متنوع‌تر از همیشه شده است و پس از مرحله اغتشاشات در خیابان و التهابات در بازارهای ارزی، این بار سلامت فرزندان ایران کانون توطئه شده است.

به گزارش ایرنا، نکات مهم این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:

  • آنقدر گواه وجود دارد که این وصله‌ها به جمهوری اسلامی نچسبد. یکی از کسانی که هوای جوانان را داشته، رهبر معظم انقلاب است. وظیفه ما در قبال این تهاجم گسترده‌ای که به ذهن و فکر جوان ما انجام می‌شود، روشنگری است، وظیفه ما همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند جهاد تبیین است. باید واقعیت‌ها را به جوان‌ها گفت. 
  • یکی از کارکردهای جنگ هوشمندانه ترکیبی علیه ملت ایران را دو قطبی کردن جامعه است. آنها تلاش می‌کنند جامعه را دوقطبی کنند و ملت ایران را که سرآمد و زبانزد همه مردم دنیا به مهربانی، ایثار و از خودگذشتگی است، از یکدیگر متنفر کنند. 

 

  •  ساماندهی تجمعات یکی از ضرورت‌ها و نیاز جامعه است. اقدامات کارشناسی روی آیین‌نامه اجرایی تجمعات و راهپیمایی‌های قانونی صورت گرفت و سعی شد از تجربیات گذشته و کارهایی که قبلاً صورت گرفته بود استفاده و نظرات دستگاه‎های مختلف اخذ شود. 
  • همزمان با این پیش‌نویس با دستور مستقیم رئیس‌جمهور موضوع تدوین لایحه‌ای در این زمینه در دستور کار قرار گرفت و لایحه تدوین شده‌ دولت درباره راهپیمایی‌های قانونی، این هفته به معاونت پارلمانی ارسال شده و پس از آن به مجلس تقدیم خواهد شد.

 

 

 

 

  • مشکلات اقتصادی و التهابات ارزی ابعادی از همان جنگی ترکیبی است. یکی از علل اصلی تداوم این التهابات اگر نگوییم صددرصد، تداوم اغتشاشات است و دشمنان وقتی کف خیابان به نتیجه نرسیدند، این ابعاد را گسترش دادند.
  •   تهدیدات کاملاً سخت که از اواخر دهه شصت، جلوه کاملاً نرم پیدا کرد و امروز هم جنگ ترکیبی جلوه‌ای از همه آن چیزهایی است که جبهه کفر یاد گرفته است و به کار می‌گیرد. در واقع اقتصاد، التهاب ارزی و غیرارزی هم می‌تواند در این چارچوب تعریف شود.
  • از نظر ما کسانی که خود را سلطنت‌طلب می‌نامند چند دسته هستند؛ سلطنت‌طلبانی هستند که وطن خود را دوست دارند و قطعاً قائل به تجزیه کشور نیستند و کسانی را در بین سلطنت‌طلبان داریم که تمامیت ارضی ایران را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند.
  • در شرایط فعلی نیاز امروز ما آرامش است. ما برای اینکه آرامش را ایجاد کنیم، نمی‌توانیم و نباید این حرف‌ها را بزنیم. وگرنه گروه تندر و شارمهد که از طرف اسرائیلی‌ها و سازمان‌های اطلاعاتی غربی و کسانی مثل بنی‌صدر و بختیار که نقش داشتند، مسئولیت پذیرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها