رئیس‌جمهوری:

روابط‌عمومی‌ دستگاه‌ها به انتقادات درباره عملکرد دولت پاسخ مناسب دهند

رییس‌جمهوری تاکید کرد: روابط‌عمومی‌های دستگاه‌ها حتما با رصد کامل مطالب منتشر شده در رسانه‌ها و فضای مجازی به انتقادات و ابهامات درباره عملکرد دولت پاسخ مناسب و قانع‌کننده برای افکار عمومی ارائه کنند.

روابط‌عمومی‌ دستگاه‌ها به انتقادات درباره عملکرد دولت پاسخ مناسب دهند
کد خبر: 598699
|
۱۴۰۱/۱۲/۰۳ ۱۶:۴۰:۰۹

سید ابراهیم رئیسی در جلسه هیئت دولت با اشاره به گزارش ارائه شده درباره افزایش مصرف بنزین در ایام پایان سال و به ویژه تعطیلات نوروزی، به وزارت نفت ماموریت داد، ضمن تمهید پیش‌بینی‌های لازم، طرح‌های کارشناسی شده خود در راستای مدیریت و بهینه‌سازی مصرف را برای بررسی و تصویب به دولت ارائه کند.

به گزارش ایلنا، رئیس‌جمهوری با اشاره به آغاز به کار مرکز مبادلات ارز و طلا، از همه دستگاه‌های اجرایی خواست از سیاست‌های بانک مرکزی در زمینه مدیریت بازار ارز و طلا، در راستای اعمال حکمرانی موثر دولت بر این بازار به شکل یکپارچه حمایت کنند.

وی بر ضرورت پاسخگویی دقیق و به‌هنگام دستگاه‌های اجرایی به ابهامات و انتقادات رسانه‌ها تاکید کرد و گفت: روابط عمومی‌های دستگاه‌ها حتما با رصد کامل مطالب منتشر شده در رسانه‌ها و فضای مجازی به انتقادات و ابهامات درباره عملکرد دولت پاسخ مناسب و قانع کننده برای افکار عمومی ارائه کنند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها