درخواست روزنامه اصولگرا از رییس دولت:

مجلس شاهکار کرد! کارت زرد دوم را شما به وزیر ارتباطات بدهید

روزنامه فرهیختگان با طرح این سوال که «وزیر ارتباطات از مجلس کارت زرد گرفت آیا رئیس‌جمهور به خاطر موضوعات اصلی‌تر کارت دوم را به او می‌دهد؟» نوشت: آقای رئیسی کارت دوم‌ را شما بدهید.

مجلس شاهکار کرد! کارت زرد دوم را شما به وزیر ارتباطات بدهید
کد خبر: 593461
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۵ ۲۰:۲۰:۰۶

روزنامه فرهیختگان به اعطای کارت زرد به وزیر ارتباطات از سوی مجلس به دلیل استنکاف شرکت مخابرات از اجرای قانونی درباره ایثارگران گلایه کرد و از ابراهیم رییسی خواست کارت زرد دوم را او به عیسی زارع‌پور به دلیل وضعیت اینترنت و مشکلاتی که برای ایجاد کرده است، بدهد.

به گزارش فرهیختگان، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیروز (۴ بهمن ۱۴۰۱) به مجلس رفت تا به این سوال عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان پاسخ دهد که علت استنکاف او و شرکت مخابرات از اجرای قانون درخصوص تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات چیست و چرا در قامت وزیر جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت حاکمیتی خود برای اجرای قانون استفاده نمی‌کند؟  بعد از شاهکار روز گذشته مجلس اما یک سوال اساسی ذهنم را درگیر کرد و آن هم اینکه فرق بین مطالبات مردم با نمایندگان‌شان در مجلس چیست و آنها از چه چیزهایی قانع نمی‌شوند و نمایندگان‌شان با چه چیزهایی؟ برای فهم این موضوع، سوای تجربه زیسته و ارتباط و اطلاعات روزانه‌ای که از منابع مختلف و مشاهدات شخصی عایدم می‌شود، گشتی میان اخبار موجود هم زدم تا ببینم واقعا چه بلایی بر سر فضای مجازی، زندگی مردم و کسب‌وکارهایشان آمده و نمایندگان مردم، پی چه چیزهایی در این دریای مطالبات می‌گردند؟

نگارنده گزارش فرهیختگان در بخشی دیگر با طرح این سوال که «وزیر ارتباطات از مجلس کارت زرد گرفت آیا رئیس‌جمهور به خاطر موضوعات اصلی‌تر کارت دوم را به او می‌دهد؟» نوشت: آقای رئیسی کارت دوم‌ را شما بدهید.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها