ارگان رسانه‌ای دولت ادعا کرد:

اکبری به اصولگرایان نزدیک نبود، اصلاح‌طلبان مطالب او را از رسانه‌های خود حذف کردند

روزنامه ایران نوشت: جریان سیاسی و رسانه‌ای اصلاح‌طلب به امحا و حذف کردن سند اصلی گفت‌وگوهای انجام شده‌شان با علیرضا اکبری و نیز اغلب یادداشت‌هایی که به قلم او منتشر کرده بودند، پرداختند.

اکبری به اصولگرایان نزدیک نبود، اصلاح‌طلبان مطالب او را از رسانه‌های خود حذف کردند
کد خبر: 593438
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۵ ۱۹:۰۰:۰۰

روزنامه دولت در گزارشی انتساب علیرضا اکبری به جریان اصولگرا و مخالفان برجام و FATF را نادرست دانسته و مدعی شده رسانه‌های اصلاح‌طلبان برای فاصله‌گیری از اکبری مطالبی را که از او منتشر کرده بودند، امحا کرده‌اند!

به گزارش ایران، نمی‌توان نظرات فردی را که سابقه بازداشت به اتهام ارتباطات مشکوک با سفارت کشور خارجی و بعد اشتغال به فعل جاسوسی داشته و محتملاً سعی می‌کرده برای خود حاشیه امن و وجهه موجه ایجاد کند، مبنایی برای منتسب کردن او به یک جریان سیاسی قرار داد.

این روزنامه سپس نوشته است: تلاش جریان سیاسی و رسانه‌ای اصلاح‌طلب برای تبری جستن از مقوله‌ای تحت عنوان «علیرضا اکبری» به عنوان یک جاسوس اما در حدی است که طی نزدیک به دو هفته‌ای که از اعدام او می‌گذرد برخی از این رسانه‌ها به امحا و حذف کردن سند اصلی گفت‌وگوهای انجام شده‌شان با او و نیز اغلب یادداشت‌هایی که به قلم اکبری منتشر کرده بودند، پرداختند. این گونه است که وقتی می‌خواهید لینک‌ همرسان شده این مطالب در توئیتر اکبری را باز کنید با پیام «چنین صفحه‌ای موجود نیست» مواجه می‌شوید. این در حالی است که خبرگزاری‌هایی مثل «مهر» و «فارس» که در حدود سال‌های 86 و 87 با اکبری پیرامون مسائلی نظیر مذاکرات و پرونده هسته‌ای گفت‌وگو کرده بودند نیازی به حذف اسناد این گفت‌وگوها از آرشیو خود ندیده‌اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها