روزنامه نزدیک به سپاه: تخریب رهبر مساوی است با نابودی ایران پس ایستادن پای رهبری و سپاه واجب عقلی است

روزنامه جوان نوشت: آن‌ها نابودی ایران را می‌خواهند و این نشدنی است جز با آغاز تخریب و تضعیف جایگاه رهبری. باید به‌خاطر ایران و برای پایداری ایران، هم پای رهبری و هم پای سپاه و ارتش ایستاد.

روزنامه نزدیک به سپاه: تخریب رهبر مساوی است با نابودی ایران پس ایستادن پای رهبری و سپاه واجب عقلی است
کد خبر: 592775
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۲ ۱۷:۲۰:۴۲

روزنامه نزدیک به سپاه با طرح این پرسش که «چرا براندازان به دنبال تضعیف رهبری و تضعیف نیروی نظامی کشور هستند؟» نوشت: تخریب رهبر مساوی است با نابودی ایران! 

به گزارش جوان، تضعیف و تخریب رهبر و رأس یک ملت، در مرتبه اول یعنی تخریب همه آن ملت و همه آن فرهنگ و ایدئولوژی حاکم. این یک امر فطری و ذاتی است. مردمانی که رأس یا پادشاه یا رهبر خود را از دست می‌دهند، احساس بی‌هویتی می‌کنند. بی‌هویت‌کردن آحاد یک ملت به شکل تک‌تک، کاری نشدنی یا مستلزم صرف وقت و هزینه بسیار است. کار آسان‌تر و مستقیم‌تر، تخریب رهبر و رأس آن ملت است. جایگاه و شخص به هم پیوند خورده است و تخریب هریک، ویرانی آن دیگری را نیز به‌دنبال دارد. برای «نابودی ایران» که سناریوی اعلامی آشکار و گاهی پنهان این‌روز‌های براندازان و کشور‌های غربی است، ضربه مستقیم را باید به رأس آن ملت و نظام وارد کرد. اینکه دشمن در ماه‌های اخیر و برخی رسانه‌های فارسی‌زبان آن‌ها به‌شکلی کم‌سابقه یا بی‌سابقه، تخریب رهبری ایران را آغاز کردند، در همین «تخریب ایران» ریشه داشت. آن‌ها نابودی ایران را می‌خواهند و این نشدنی است جز با آغاز تخریب و تضعیف جایگاه رهبری. 

جوان با بیان این مقدمه تاکید کرده است: باید به‌خاطر ایران و برای پایداری ایران، هم پای رهبری و هم پای سپاه و ارتش ایستاد. این یک واجب عقلی است تا آنان که از همه چیز روی برگردانده‌اند و فقط عقل خود را ملاک قرار داده‌اند نیز در زیر این پرچم قرار گیرند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها