محمداسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی:

اروپا علیه سپاه اقدام کند، ما هم می‌دانیم چکار کنیم

شاید برای آنها قابل تحمل نباشد

نماینده تهران در مجلس گفت: ممکن است تبعات توطئه اتحادیه اروپا علیه سپاه برای کشورهای اروپایی قابل‌تحمل نباشد؛ اگر دست به این توطئه بزرگ علیه سپاه بزنند؛ ما هم می‌دانیم چه‌کار کنیم.

اروپا علیه سپاه اقدام کند، ما هم می‌دانیم چکار کنیم
کد خبر: 592187
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۱۱:۵۷:۵۰

محمداسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدید اتحادیه اروپا برای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی، گفت: مسئولان اتحادیه اروپا می‌دانند که این توطئه با تحریک آمریکا و رژیم صهیونیستی طراحی شده است و هیچ منطقی ندارد.

به گزارش تسنیم، بخشهایی از گفت و گوی کوثری را در ادامه می خوانید:

  • اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی باید استقلال خود از آمریکا را ثابت کرده و با هر اقدامی علیه سپاه مخالفت کنند؛ اگر آنها خواهان بازگشت به برجام و گفت‌وگو با ایران هستند خوب می‌دانند که این‌گونه اقدامات می‌تواند باب هرگونه گفت‌وگو و مذاکره را ببندد.
  • در صورتی که اتحادیه اروپا در راستای اهداف آمریکا عمل کرده و بخواهد سپاه پاسداران را به عنوان یک نهاد قانونی که مورد احترام ملت ایران است را در لیست گروهای تروریستی قرار دهند باید به تبعات سنگین این اقدام توجه کنند.
  • ممکن است تبعات توطئه اتحادیه اروپا علیه سپاه برای کشورهای اروپایی قابل‌تحمل نباشد؛ سپاه پاسداران جزو قدرتمندترین دستگاه و سازمان بزرگ نظامی دنیاست و اقتدار آن برای هر فرد آگاه در دنیا مشخص‌شده است؛ اگر دست به این توطئه بزرگ علیه سپاه بزنند؛ ما هم می‌دانیم چه‌کار کنیم چون با این اقدام سپاه نه تنها محدود نمی‌شود بلکه ممکن است شرایط طور دیگری رقم بخورد.
  • ناشناس ارسالی در
    شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱

    هیچ غلطی نمیتوانید بکنید

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها