روزنامه کیهان:

زن‌، زندگی، آزادی؛ زن را در حد «زاییدن و شیردهی» می‌‌خواهد اما انقلاب اسلامی زن را «بانوی خانه و جامعه» کرد

روزنامه کیهان نوشت: اغتشاش اخیر، بی‌هدف و بی‌صاحب و بی‌جایگزین و بی‌اندیشه و مسلحِ بی‌رحم و بی‌ضابطه و بی‌حیاء که زن را برهنه و در حد زاییدن و شیردهی متنزل کرد. ولی انقلاب اسلامی ما این‌گونه نبود. خودجوش بود و حقیقی و زن را مفتخرانه بانوی خانه و خانم جامعه کرد.

زن‌، زندگی، آزادی؛ زن را در حد «زاییدن و شیردهی» می‌‌خواهد اما انقلاب اسلامی زن را «بانوی خانه و جامعه» کرد
کد خبر: 591962
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ۲۱:۰۰:۵۷

روزنامه کیهان مدعی شد شعاردهندگان زن‌، زندگی، آزادی؛ زن را «برهنه و در حد زاییدن و شیردهی» می‌دانند اما انقلاب اسلامی زن را «بانوی خانه و جامعه» کرد!

به گزارش کیهان، همان تفکر شروری که تقلب را در انتخابات 88 بهانه می‌دانست و اصل نظام را نشانه رفته بود‌، این بار هم زن، زندگی و آزادی را بهانه حمله به کانون‌های قدرت ایران و در رأس آن رهبری معظم انقلاب اسلامی قرار داده است. تشبیه اغتشاش به انقلاب هم مقایسه فنجان و فیل است. هم در شکل متفاوت‌اند و هم در معنا مغایر. 

کیهان در ادامه نوشت: اغتشاش اخیر، بی‌هدف و بی‌صاحب و بی‌جایگزین و بی‌اندیشه و مسلحِ بی‌رحم و بی‌ضابطه و بی‌حیاء و فحاش و مردم‌ستیز و کشورسوز و دروغگو و ظالم و وابسته به دشمن و مجازی و... که زن را برهنه و در حد زاییدن و شیردهی متنزل کرد. ولی انقلاب اسلامی ما این‌گونه نبود. خودجوش بود و حقیقی و زن را مفتخرانه بانوی خانه و خانم جامعه کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها