کد خبر: 591701
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۵ ۱۶:۱۲:۵۲
| |

رئیسی: قطعی گسترده گاز نداشتیم

رئیسی گفت: تعطیلی ادارات و سازمان‌ها راهکار مناسبی نیست، اما امروز موضوع اهم رساندن سوخت به منازل مردم است و بعد به واحدهای تجاری و اداری.

رئیسی: قطعی گسترده گاز نداشتیم
کد خبر: 591701
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۵ ۱۶:۱۲:۵۲

رئیس‌جمهوری در بازدید از شرکت ملی گاز، که بنا به روایت رسانه‌های دولتی «از پیش اعلام نشده» بوده است، گفته که در وضعیت خاص آب و هوایی پیش آمده با تلاش‌های مسئولان اداره گاز و البته همراهی و همکاری متعهدانه مردم، قطعی گسترده گاز نداشتیم و فقط در نقاط محدودی متاسفانه گاز قطع شد.

به گزارش ایرنا، او درباره مدیریت اعمال شده هم گفت: تعطیلی ادارات و سازمان‌ها راهکار مناسبی نیست، اما امروز موضوع اهم رساندن سوخت به منازل مردم است و بعد به واحدهای تجاری و اداری.

وی با تاکید بر ضرورت مدیریت جدی مصرف و مواجهه با مشترکان پرمصرف در بخش خانگی، تجاری و اداری به نحو مقتضی، افزود: در موضوع مشترکان پرمصرف نظارت بر مصرف سازمان‌های دولتی اولویت بیشتری دارد.

رئیس‌جمهوری حضور و اقدام به موقع در کنار پیش‌بینی صحیح و اتخاذ سیاست‌های پیشگیرانه را از دیگر الزامات مدیریت صحیح دانست و تصریح کرد: موضوع ذخیره‌سازی گاز و نفت از مسائل بسیار مهم به ویژه برای شرایط بحرانی و غیرقابل پیش‌بینی است که متاسفانه در یک مقطعی مورد بی‌توجهی قرار گرفته و شرکت ذخیره‌سازی منحل شده است. وزارت نفت پس از پایان شرایط ویژه فعلی باید حتما این موضوع را مورد توجه جدی قرار دهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها