نتیجه‌گیری عجیب روزنامه دولت از فالوئینگ‌های اینستاگرام مجیدرضا رهنورد؛

اینکه هیچکس، علینژاد، وریا غفوری، حسن آقامیری، شاهین نجفی و سینا ولی‌‌الله دنبال می‌کرده، نشان می‌دهد، دست به آشوب‌گری زده!

روزنامه ایران نوشت: اگر به فهرست افرادی که این اشخاص در فضای مجازی دنبال می‌کنند بنگریم تشخیص چرایی چنین رفتارهایی دشوار نخواهد بود. مجیدرضا رهنورد در صفحه اینستاگرام خودهیچکس، علینژاد، وریا غفوری، حسن آقامیری، شاهین نجفی و سینا ولی‌‌الله دنبال می‌کرده است.

نتیجه‌گیری عجیب روزنامه دولت از فالوئینگ‌های اینستاگرام مجیدرضا رهنورد؛
کد خبر: 591179
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۲ ۲۲:۴۰:۰۰

روزنامه دولتی ایران در گزارشی به سراغ فالوئینگ‌های اینستاگرام مجیدرضا رهنورد را که در هفته‌‌های اخیر اعدام شد، رفته و آن را دلیل درستی اتهامات وی و مجازات اعدام معرفی کرده است!

به گزارش ایران، یکی از راه‌های میانبری که می‌تواند در تشخیص زمینه‌های فکری و رفتاری آشوبگران مؤثر باشد، بازبینی زیست مجازی و حقیقی ایشان است. اگر به فهرست افرادی که این اشخاص در فضای مجازی دنبال می‌کنند بنگریم نیز تشخیص چرایی چنین رفتارهایی دشوار نخواهد بود. به‌عنوان نمونه همین مجیدرضا رهنورد قاتل دو جوان مشهدی در صفحه اینستاگرام خود افراد زیر را دنبال می‌کرده است: سروش لشکری رپر با اسم هنری «هیچکس» که از آشوب آبان 98 تاکنون سعی داشته و دارد که خشونت را در حد اعلای آن ترویج کند و ملاحظه شد که در اغتشاشات اخیر نیز جوانان را صریحاً به استفاده از ابزار و عدوات خونریزی فرا می‌خواند. صفحه «اسرائیل به فارسی» وابسته به وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، صفحه ایران اینترنشنال وابسته به دربار سعودی و قطب پیشران بازتولید گفتمان آشوب، وریا غفوری بازیکن فوتبال وابسته به خانوارهای گروهک‌های کرد تجزیه‌طلب، معصومه علی‌نژاد قمی کلایی مشهور به «مسیح علی‌نژاد» خبرنگار هتاک و بدسابقه که کارش را از رسانه‌های اصلاح‌طلب شروع کرد، صفحات رضا پهلوی و فرح دیبا (مادر ربع پهلوی)، حسن آقامیری روحانی خلع لباس شده‌ای که سعی دارد با طرح انگاره‌های انحرافی و مغایر با اسلام مشهور شود، علی کریمی، شاهین نجفی، سینا ولی‌الله و...

 

مجید رضا رهنورد، در پی اعتراضات اخیر، به اتهام دو قتل، بیست‌واندی‌روز پس‌از بازداشت در آذرماه امسال در مشهد به دار آویخته شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها