روزنامه اصولگرا؛ فرقی بین حناچی و زاکانی نیست، سلامتی مردم قربانی نگاه‌های سیاسی شده

روزنامه فرهیختگان نوشت: جان و سلامتی مردم شهر، وقت و زندگی آنها، قربانی نگاه‌های سیاسی می‌شود. درست همان‌هایی که باید پاسخگوی وضعیت فعلی باشند، در میدان سیاست، به‌جان هم می‌افتند و از پاسخ دادن شانه خالی می‌کنند.

روزنامه اصولگرا؛ فرقی بین حناچی و زاکانی نیست، سلامتی مردم قربانی نگاه‌های سیاسی شده
کد خبر: 590001
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۴ ۱۸:۰۰:۲۱

روزنامه فرهیختگان سهم دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در آلودگی هوا را یکسان دانست و با انتقاد از حناچی و زاکانی که به جای پاسخگویی «به جام هم افتاده‌اند» گلایه کرد و نوشت: نفس‌کش گویان، حال را به گذشته و آینده موکول می‌کنند.

به گزارش فرهیختگان، روزنامه‌های دو سه روز گذشته را ورق بزنید. خصوصا دو روزنامه خاص از دو جریان اصلی سیاسی کشور،سازندگی و همشهری ، اولی هواخواه مدیران قبلی شهر تهران، حامی هاشمی و نجفی و افشانی و حناچی، دیگری هم ارگان رسمی شهرداری تهران و این دوره، طرفدار علیرضا زاکانی! یکی دو روز پیش، بعد از سال‌ها مدیریت مدیران متبوعش در پایتخت، برکناری شهرداری فعلی را درخواست می‌کند و آن یکی هم در واکنش به این مساله سناریوی نخ‌نمای تقصیر قبلی‌ها بود را پیش می‌گیرد و خلاصه این‌طور می‌شود که جان و سلامتی مردم شهر، وقت و زندگی آنها، قربانی نگاه‌های سیاسی می‌شود. درست همان‌هایی که باید پاسخگوی وضعیت فعلی باشند، در میدان سیاست، به‌جان هم می‌افتند و از پاسخ دادن شانه خالی می‌کنند. مردم نفس نمی‌کشند و آنها نفس‌کش گویان، حال را به گذشته و آینده موکول می‌کنند. 

در ادامه گزارش فرهیختگان آمده است: کاش ترازویی بود و می‌شد حناچی را روی یک کفه آن گذاشت به‌عنوان نماد و نماینده اقدامات دوره قبلی مدیریت شهری و زاکانی را روی کفه دیگر به‌عنوان نماد و نماینده دوره جدید مدیریت شهری، آن‌وقت ناظر به احوال و وضعیت شهر، مشخص می‌شد میزان‌ترین وضعیت، بین هر دو این مدیریت‌ها برقرار است و فرقی بین این دو، حداقل در خروجی اقدامات‌شان و رشد شاخص‌های زیست شهری نیست، پس مطالبه فعلا همان باشد؛ به‌جای سیاسی‌بازی هوای مردم را داشته باشید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها