پیشنهاد روزنامه جمهوری اسلامی؛ هیات دلجویی به سایر استان‌ها هم اعزام شوند
کد خبر: 584016
۱۴۰۱/۰۹/۰۳ ۱۸:۲۰:۵۲

پیشنهاد روزنامه جمهوری اسلامی؛ هیات دلجویی به سایر استان‌ها هم اعزام شوند

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: اقدام منعطفانه رهبری در اعزام هیاتی به استان سیستان و بلوچستان آثار خوب خود را در این هفته نشان داد. این اقدام رهبری می‌تواند به عنوان الگوی مناسبی برای آرام ساختن سایر استان‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

روزنامه جمهوری اسلامی اعزام هیاتی از سوی مقام معظم رهبری به سیستان‌وبلوچستان برای دلجویی از مردم را موثر دانسته و خواستار تکرار این الگو برای سایر استان‌ها شده است.

جمهوری اسلامی نوشته: همزمان با ادامه ناآرامی‌ها در کشور، اقدام منعطفانه رهبری که با اعزام هیاتی به استان سیستان و بلوچستان درصدد دلجوئی از خانواده‌های آسیب ‌دیده، آزاد کردن حدود 100 نفر از زندانیان حوادث اخیر در آن استان و شهید دانستن افرادی که در این حوادث بدون تقصیر جان باختند برآمدند، آثار خوب خود را در این هفته نشان داد. شهرها و مناطق مختلف استان در هفته جاری از آرامش نسبی برخوردار بود و اگر افراد موثر و فعالان سیاسی و اجتماعی به تلاش خود در جهت آرام کردن فضا ادامه دهند، این روند ادامه خواهد یافت.

نویسنده سپس تاکید کرده است: این اقدام رهبری می‌تواند به عنوان الگوی مناسبی برای آرام ساختن سایر استان‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد. دولت نیز می‌تواند با نشان دادن انعطاف در برابر مطالبات برحق و مشروع مردم، راه را برای پایان یافتن تجمعات و تحرکات اعتراضی هموار سازد و زمینه‌ها و بهانه‌ها را از فرصت ‌طلبانی که درصدد اغتشاش هستند بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 8 رای موافق و 14 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی