قرار است اقدامات پنهانی جدیدی در مقابله با «آشوب‌»ها در کف خیابان انجام شود
کد خبر: 583528
۱۴۰۱/۰۸/۳۰ ۱۸:۲۰:۴۲

توانگر، نماینده تهران در مجلس:

قرار است اقدامات پنهانی جدیدی در مقابله با «آشوب‌»ها در کف خیابان انجام شود

جلساتی با اعضای دولت در راستای تغییر برخی روش‌های حکمرانی خواهیم داشت

نماینده تهران در مجلس گفت: تصمیمات تازه‌ای در حمله به مقر گروهک‌های تروریستی انجام و اقدامات پنهانی جدیدی در مقابله با آشوب‌ها در کف خیابان انجام خواهد گرفت.

مجتبی توانگر، نماینده تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مجلس در حساب کاربری شخصی خود در توییتر با اشاره به حوادث اخیر کشور، نوشت: آنچه در روزهای اخیر در جلساتی منظم با شورای عالی امنیت ملی، وزیر کشور، وزیر اطلاعات، اطلاعات سپاه، فرماندهان نظامی و انتظامی داشتیم، جمع‌بندی آن شده ‎تا امروز که با تجمعات و بعضاً اغتشاشات برخورد سخت انجام نمی‌دهند، اما اگر خدشه‌ای به امنیت ملی و تمامیت ارضی وارد شده و گروهک‌های معاند قصد برهم زدن نظم و امنیت عمومی را داشته باشند، ذره‌ای مدارا صورت نمی‌گیرد و جهت حفاظت از امنیت این شهرها با قدرت با آشوبگران برخورد می‌شود.

وی در ادامه افزود: لذا تصمیمات تازه‌ای در حمله به مقر گروهک‌های تروریستی انجام و اقدامات پنهانی جدیدی در مقابله با آشوب‌ها در کف خیابان انجام خواهد گرفت.

رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: با این همه برای اقدام به تغییر در برخی روش‌های حکمرانی جلساتی با وزرای اقتصاد، علوم، ارشاد، رفاه، و… خواهیم داشت که بایستی نهادهای مدنی، حکومتی، فعالین پلتفرم‌هایِ ‎اقتصاد دیجیتال و.. ما را در این زمینه یاری نمایند. مسلماً هرگونه بهبود خواهی بدون تحقق حکمرانی مشارکتی رخ نخواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 46 رای موافق و 85 رای مخالف

  • حسین ارسالی در
    چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱

    مردم را آشوبگر ودشمن گفتن کاری است که نتیجه اش را دیدید اما عبرت نگرفتید بهتر بود این سناریوی آشوبگر ودشمن را همون موقع که دکتر احمدی نژاد افشا کرد دور می انداختید فعلا که دور دور شماست تا ببینیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی