به‌جای ورزشکارانی که سرودملی نمی‌خوانند جوانان انقلابی و مومن فراوان داریم
کد خبر: 583274
۱۴۰۱/۰۸/۲۹ ۱۰:۲۰:۳۷

احمدحسین فلاحی، نماینده مجلس:

به‌جای ورزشکارانی که سرودملی نمی‌خوانند جوانان انقلابی و مومن فراوان داریم

بارها با من تماس گرفتند که جوانان متعهد به نظام داریم که مایلند در تیم‌ملی بازی کنند

یک نماینده مجلس گفت: ما جایگزین ورزشکارانی که بی‌احترامی می‌کنند و سرود ملی نمی‌خوانند، جوانان خوب، انقلابی و مومن، فراوان داریم. باید میدان برای آن‌ها باز شود تا بیایند و بدرخشند.

اعتراضات اخیر در کشور که به تبع آن، با واکنش برخی ورزشکاران روبرو شده، حضور تیم ملی ایران را در جام جهانی قطر، حساس‌تر از همیشه کرده است. از نخواندن سرود ملی توسط ملی‌پوشان تا شادی‌نکردن پس از گلزنی، اقدامات اعتراضی است که برخی را کرده است.

احمدحسین فلاحی، نماینده همدان در این رابطه می‌گوید: از همه ورزشکارانی که معتقد به نظام هستند و در این مسیر حرکت می‌کنند، تشکر می‌کنم. قطعاً ورزشکاران نماد یک ملت هستند و برای همین می‌گوییم تیم ملی. از این‌رو، آن‌ها باید پایبند به شعار‌ها و آرمان‌های ملت باشند.

به گزارش رویداد24، بخش هایی از گفت و گوی فلاحی را در ادامه می خوانید:

*ورزشکاری که به شعار‌ها و آرمان‌ها و علائم ملت احترام نمی‌گذارد را نباید نماینده ملت دانست. از این‌رو وزارت ورزش و جوانان باید با این گروه، تعیین تکلیف کند. ما ورزشکارانی می‌خواهیم که نماینده این ملت باشند و نماد و آبروی این ملت را در کف دستان خود بگیرند و پرچم ایران را بالا ببرند و سرود کشور را بخوانند.

*فرصتی است که وزارت ورزش و جوانان، تجدیدنظر بکند در خصوص افراد ملی‌پوش یا تیم‌هایی که بسته شده‌اند تا این افراد، تعیین تکلیف شوند. نمی‌شود کسی از نظام، سرمایه مردم و از خون شهدا استفاده کرده باشد، اما امروز رعایت اصول را نکند و روی به بی‌احترامی شعار‌ها و نماد‌های نظام اسلامی بیاورد.

*ما جایگزین ورزشکارانی که بی‌احترامی می‌کنند و سرود ملی نمی‌خوانند، جوانان خوب، انقلابی و مومن، فراوان داریم. باید میدان برای آن‌ها باز شود تا بیایند و بدرخشند.

*بار‌ها از استان‌های مختلف به من زنگ زدند و گفتند ما جوانانی داریم که معتقد به نظام هستند و دوست دارند بیایند و تیم ملی بازی کنند. وزارت ورزش و جوانان باید بیاید و با یک دیدگاه انقلابی، کارش را انجام دهد و تجدیدنظری در تیم‌های ملی خودش داشته باشد و افرادی که به نماد‌های کشور، بی‌احترامی کردند را از تیم خارج و افراد معتقد را جایگزین کنند، مخصوصاً در عرصه‌هایی که تیم‌های ملی قرار است در جام جهانی حاضر شوند.

*از طرفی شنیدم که منافقین در حال برنامه‌ریزی و اعمال حرکاتی در حاشیه مسابقات جام جهانی فوتبال قطر هستند. امیدوارم کشور قطر فضایی را ایجاد کند که احترام به جایگاه نظام اسلامی ایران و حاکمیت ما، صورت بگیرد و دولت قطر به کسانی که به عنوان گروه تروریستی شناخته می‌شوند و در گذشته، ۱۷ هزار نفر از مردم ما را به شهادت رساندند، میدان عمل برای پیشبرد اهداف‌شان ندهد و اگر بلیت بازی‌ها را به آن‌ها فروخته است، تجدیدنظر کند و مراقب باشد، حواشی برای ایران ایجاد نشود که اگر حواشی برای ما درست شود، ممکن است در جامعه خود آن‌ها، اتفاقاتی بیفتد.

*از همین‌جا اعلام می‌کنم اگر به منافقین میدان دهند که در جام جهانی برای ایران حاشیه‌سازی کنند، ممکن در جامعه خودشان هزینه به بار بیاورند و آنگاه هزینه آن را نمی‌توانند بپردازند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 3 رای مخالف

  • ناشناس ارسالی در
    یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱

    عجیب جوکیه این، خوش به حال همدانی ها.

  • ناشناس ارسالی در
    یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱

    مثل عبدالملکی همه کارآمدند!

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی