مادر کیان گفته پیجم در اختیار خودم نیست؛ در کنار نظام هستم
کد خبر: 583068
۱۴۰۱/۰۸/۲۸ ۱۰:۵۴:۵۰

ایزدپناه نماینده ایذه در مجلس:

مادر کیان گفته پیجم در اختیار خودم نیست؛ در کنار نظام هستم

شب گذشته تحرکاتی در ایذه‌ انجام شد اما شرایط آرام است

نماینده ایذه گفت: مادر شهید پیرفلک هم صدایش ضبط شده و کلیپ پر کرده است که پیجم در اختیار خودم نیست دیگران شیطنت کرده‌اند. مادر شهید گفته است من فرزندم را شهید می‌دانم و در کنار نظام هستم اگر حرفی هم زده‌ام بر اثر عصبانیت بوده است.

عبدالله ایزدپناه، نماینده ایذه در مجلس درباره آخرین وضعیت شهر ایذه گفت: هم‌اکنون خودم در منطقه هستم. روز چهارشنبه ۲۵ آبان حادثه تلخی رخ داد که ۲ نفر موتور سوار به سمت مردم، رهگذران و حتی کسانی که قصد تجمع داشتند، شلیک کردند که در این حادثه ۷ نفر شهید و ۱۰ نفر مجروح شدند و تعدادی از هم ماموران نیروی انتظامی هم زخمی شدند. 

به گزارش ایلنا، بخش هایی از گفت و گوی ایزدپناه را در ادامه می خوانید:

*روز گذشته تشییع پیکر تعدادی از شهدا برگزار شد و امروز هم تشییع پیکر یکی دیگر شهدا در حال برگزاری است و در حال رفتن به یک روستا برای برگزاری مراسم هستیم. 

*منطقه آرام است،‌ البته دیشب در ایذه‌ یک حرکت‌‌هایی انجام دادند و صدای تیراندازی در یک کوچه‌ شنیده شد. شرایط آرام است و دشمن می‌خواهد شیطنت انجام دهد و بگوید ناآرام است و گزارش‌هایی بدهد؛ تیراندازی و شعارهای ناپیدایی در برخی کوچه‌ها وجود دارد اما الحمدالله آرام است.

*با خانواده شهدا دیداری کردیم و در حال حاضر هم پدر یکی از شهدا در کنار من هستند که می‌خواهیم برای تشییع پیکر پسرشان برویم. همه‌ این‌ها را به فرمانداری آوردند و ما آن‌ها را دیدیم و به آنها تسلیت گفتیم، آن‌ها نگران بودند که اراذل و اوباش به بچه‌های‌شان تیراندازی کرده‌ باشند.

*درباره دیدار با خانواده کیان پیرفلک؛ من با خانواده دیداری نداشتم، فرماندار و معاون سیاسی استاندار به آنجا رفته‌اند. مادر شهید هم صدایش ضبط شده و کلیپ پر کرده است که پیجم در اختیار خودم نیست دیگران شیطنت کرده‌اند. مادر شهید گفته است من فرزندم را شهید می‌دانم و در کنار نظام هستم اگر حرفی هم زده‌ام بر اثر عصبانیت بوده است، لذا دیداری دوستان با ایشان داشتند اما من نداشتم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 14 رای مخالف

  • علی ارسالی در
    شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱

    خوب شده این روزا ها دقیقا باشرفا از بی شرفا متمایز شدن و حتی خرم می‌تونه تشخیص بده

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی