دهه هشتادی‌ها فعلا پیش‌قراولی دهه نودی‌ها را گردن گرفته‌اند/ صدای دهه هشتادی‌ها را بشنوید و در فاز تدارک سخت‌گیری‌های نوتر و به روزتر نروید
کد خبر: 582798
۱۴۰۱/۰۸/۲۶ ۱۸:۴۰:۲۱

توصیه روزنامه اطلاعات به حاکمیت:

دهه هشتادی‌ها فعلا پیش‌قراولی دهه نودی‌ها را گردن گرفته‌اند/ صدای دهه هشتادی‌ها را بشنوید و در فاز تدارک سخت‌گیری‌های نوتر و به روزتر نروید

روزنامه اطلاعات نوشت: دهه هشتادی‌هایی را که فعلا پیش‌قراولی دهه نودی‌ها را گردن گرفته‌اند، ببینید و بشنوید و خواست هاشان در آزادی و فراغ و فرح زندگیشان را یکسره حمل بر بی‌قانونی و‌ کژتابی و آنارشیسم و به خصوص برهنگی نکنید.

روزنامه اطلاعات با بازخوانی اظهارات اخیر یکی از دولتمردان که گفته بود «در گفت‌وگو با یکی از بازجویان، از وی شنیدم، که نه ما سخن این بچه‌ها را می‌فهمیم و‌ نه آن‌ها ما را !» برای حل بحران اخیر و مواجهه با نسل جدید دو راهکار ارائه داد.

به گزارش اطلاعات، دهه هشتادی‌هایی را که فعلا پیش‌قراولی دهه نودی‌ها را گردن گرفته‌اند، ببینید و بشنوید و خواست هاشان در آزادی و فراغ و فرح زندگیشان را یکسره حمل بر بی‌قانونی و‌ کژتابی و آنارشیسم و به خصوص برهنگی نکنید؛ بگذارید جوّ التهاب آرام گیرد و غبارها فرو نشیند. به شرط آن‌که در فاز تدارک سخت‌گیری‌های نوتر و به روزتر(!) نروید.

در ادامه این مطلب نیز آمده است «اما راه بلندمدت: باورمان شود که سهمی عمده از ساخت‌وساز تربیتی فرزندان ما در آینده‌ای که موهوم و دروغ نیست، از مدارس و آموزش و پرورش رسمی و صدا و سیما و رسانه‌های پر پژواک، همچون منابر جمعه و جماعات است. این سهم را ادا کنیم، تا در فازهای غیرقابل پیش‌بینی بعدی، دیون بعدیِ ما به این نسل و نسل بعدی، بر بدهی‌های ادانشده‌ی قبلی انباشته نگردد.»

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 11 رای موافق و 2 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی