عصبانیت کیهان از کشف حجاب ترانه علیدوستی؛ هنوز ۱۵ سال داری!
کد خبر: 581994
۱۴۰۱/۰۸/۲۱ ۱۵:۲۰:۱۶

عصبانیت کیهان از کشف حجاب ترانه علیدوستی؛ هنوز ۱۵ سال داری!

روزنامه کیهان نوشت: خانم بازیگری اخیرا اقدام به انتشار تصویر بی‌حجاب همراه با کاغذی که روی آن شعارنوشته را منتشر کرده است... ترانه که گویی هنوز 15 سال دارد.

روزنامه کیهان امروز به ترانه علیدوستی به دلیل برداشتن حجاب حمله کرده و اقدام او را پیش‌‌پاافتاده و سطحی خوانده است.

کیهان نوشته: خانم بازیگری که قبلا در سریالی با بودجه حاصل از اختلاس بازی کرده بود، اخیرا اقدام به انتشار تصویر بی‌حجاب همراه با کاغذی که روی آن شعار- به زعم خودش حمایت از آزادی و زنان- نوشته را منتشر کرده است. هنوز فراموش نکرده‌ایم «ترانه علیدوستی» وقتی فهمید سریال شهرزاد، حاصل پول‌های اختلاس شده از صندوق ذخیره فرهنگیان است و درواقع تهیه‌کننده سریال، حق و حقوق معلم‌های زحمتکش را خرج این سریال کرده بود، نه‌تنها حاضر به پس دادن دستمزد حاصل از این پول آلوده نشد که سکوت هم پیشه کرد.

کیهان در ادامه نوشته است: خانم بازیگر که سال‌هاست در حال تکرار یک نقش است و مدت‌هاست هیچ بازی درخشان و موفقیت‌آمیزی نداشته، این‌بار ضعیف‌‌ترین بازی خودش را در یک نمایش پیش‌پاافتاده و سطحی ایفا کرد! نمایش اعتراض‌گونه ترانه- که گویی هنوز 15 سال دارد- تفاوتی با سکوت او در مقابل اختلاس تولیدکنندگان سریال شهرزاد ندارد؛ آن موقع سکوت کرد چون در داخل برای وی منفعت مالی به همراه داشت و این موقع تظاهر به اعتراض می‌کند چون این‌بار در خارج از کشور و جشنواره‌های ضدایرانی برای او منفعت خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 14 رای موافق و 17 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی