ابراهیم رئیسی از پاکدشت بازدید کرد
کد خبر: 581818
۱۴۰۱/۰۸/۱۹ ۱۰:۲۱:۲۲

ابراهیم رئیسی از پاکدشت بازدید کرد

رئیس جمهور وارد شهرستان پاکدشت در جنوب شرق استان تهران شد تا مسائل و مشکلات این شهرستان را از نزدیک بررسی کند.

ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در نخستین برنامه در سفر به شهرستان پاکدشت، ‌پس از ورود به پایتخت گل و گیاه ایران و ادای احترام به مقام شامخ شهدای 8 سال دفاع مقدس، مدافع حرم، مدافع سلامت و مدافع امنیت از 3 پروژه ناتمام پاکدشت بازدید کرد.

به گزارش مثلث آنلاین، وی از کمربندی شهرستان در شهر فرون‌آباد که به پیمانکاری قرارگاه خاتم‌ا‌لانبیا در حال اجرا‌ست، بازدید کرد.

10 کیلومتر این کمربندی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس‌جمهور در ادامه از پروژه مسکن امیرالمؤمنین (ع) بازدید و از نزدیک در جریان مشکل این اراضی که توسط تعاونی کارگری به صاحبان تحویل شده قرار گرفت.

جزئیات برنامه‌های رئیس جمهور به پاکدشت

رئیس‌جمهور از ساعت 8:30 دقیقه صبح پس از احترام به مقام شامخ شهدای گمنام 8 سال دفاع مقدس، مدافع امنیت، سلامت و مدافعان حرم، ملاقات مردمی را با حضور جمع کثیری از مردم برگزار خواهد کرد.

رئیسی در ادامه برنامه‌ها در راستای شکوفایی و رفع مشکلات شهرستان پاکدشت از کمربندی شهرستان که در سال 98 به‌عنوان طرح ملی مشخص شد بازدید می‌کند و در ادامه از پروژه تعاونی مسکن امیرالمؤمنین که 20 سال به طول انجامیده بازدید خواهد کرد.

رئیسی در انتهای برنامه‌های حضور خود از بیمارستان خیرساز زعیم بازدید می‌کند و در راستای حمایت بیشتر از حوزه بهداشت و درمان شهرستان جلسه‌ای با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار خواهد شد.

بازدید رئیس جمهور از طرح شرکت تعاونی مسکن امیرالمومنین (ع)

سید ابراهیم رئیسی از طرح شرکت تعاونی امیرالمومنین(ع) شهرستان پاکدشت بازدید کرد.

این طرح از ۱۸سال پیش با هدف خانه دار شدن قشرهای ضعیف و کارگران شهرستان پاکدشت آغاز شده و تا کنون به نتیجه نرسیده است.

طی سال ۱۳۸۴ شرکت تعاونی خانه کارگر پاکدشت به عضوگیری و خرید یک قطعه زمین ۹۲ هکتاری به قیمت ۵۰۰ میلیون تومان در اراضی موسوم به حصارامیر اقدام کرد و بیش از ۴۰۰ نفر به عضویت این شرکت تعاونی درآمدند.

این شرکت تعاونی بعدها اعضای بیشتری را جذب کرد ولی به دلیل مشکلات مدیریتی و نیز معارضین نتوانست اعضا را صاحب خانه کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی