کنایه تند قالیباف به خاندوزی؛ یا خسته شدی یا رودربایستی داری!
کد خبر: 581544
۱۴۰۱/۰۸/۱۷ ۱۲:۳۴:۲۹

کنایه تند قالیباف به خاندوزی؛ یا خسته شدی یا رودربایستی داری!

رئیس مجلس به غیبت وزیر اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه نظارتی امروز امروز «بهارستان»، واکنش تند و بی سابقه ای نشان داد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۷ آبان) همچنین از عدم حضور سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه علنی امروز مجلس انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، وی در روند بررسی گزارش مشترک کمیسیون‌های برنامه و بودجه و محاسبات و ویژه جهش رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسی مبنی بر نحوه عملکرد دستگاه‌های مسئول در خصوص بند(الف) تبصره (۱۸) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ کل کشور در تذکری اظهار کرد: ما از چهارشنبه هفته قبل به آقای میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه دعوتنامه داده بودیم تا در جلسه امروز مجلس حضور پیدا کند.

رئیس مجلس افزود: این انصاف نیست که رئیس سازمان برنامه و بودجه در این جلسه حضور پیدا نکند؛ بر اساس قانون ایشان موظف به حضور در جلسه مجلس هستند اما آقای میرکاظمی امروز ساعت ۷:۳۰ صبح اعلام کردند که کار داریم و نمی‌توانیم در مجلس حضور پیدا کنیم! چه کاری مهم‌تر از اینکه می‌خواهیم کار قانون را پیگیری کنیم؟ اگر بناست مجلس کار نظارتی خود را انجام ندهد این که نمی‌شود؛ حتماً به دوستان بفرمایید باید به جلسه تشریف بیاورند.

پس از انتقاد رئیس مجلس، مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

قالیباف همچنین خطاب به وزیر اقتصاد، گفت: آقای خاندوزی! شما یا خسته شدید یا رودربایستی دارید، انتظار می‌رود که شما مطالبه گرایانه پیگیری کنید همانطور که سال گذشته این اقدام را انجام می‌دادید. در شرایط سخت اقتصادی اشتغال و معیشت دو موضوع مهم است. ما علاوه بر بحث یارانه، ۹ میلیارد دلار ارز با همان ارز یارانه‌ای ۴۲۰۰ تومانی در اختیار دولت قرار دادیم. البته که دولت سامانه ETS ارزی را هم راه اندازی نکرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 9 رای موافق و 4 رای مخالف

  • سعيد ارسالی در
    چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱

    با اين كوتوله ها در زمان قحطالرجال اگر مردم را هم بتوان سركوب كرد كه نمي توان ولي اين حكومت خودش كارش تمومه نه كفايت داره و نه انگيزه
    خاندوزي به خدا اگر عرضه اداره يك سوپر ماركت را در تهران داشته باشه اين احمق پر ادعا به همراهي ساير شركاي همگن در اين دولت مملكت را به سرعت به ته دره هدايت خواهند كرد

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی